DIY

Jak dekorować kwiatami, czyli trochę wiosny w moim domu i kulisy nieudanego DIY:)

Dziś miało być słonecznie i powiem szczerze,że pogoda zaskoczyła mnie w 100%. Nie dałam za wygraną i przebiegłam 5 km + zaliczyłam fitness outdoor:) Mieszkam blisko lasu, a tuż obok niego mamy siłownię na podwórku:) Pomysł trafiony w 10! Postanowiłam więc,że nie dam się tej pochmurnej pogodzie i kupiłam cudowne frezje. Kocham wisonę i te wszystkie małe szczegóły - zawsze mnie mobilizuje do porządków:) Was też? Już nie długo pokaże Wam metamorfozę mojego tarasu:) A tymczasem zapraszam do moich czterech ścian i cudownych frezji:) Zrobiłam też DIY, z którego efektu nie bardzo jestem zadowolona, zobaczcie sami:)

DSC_0884

Uwielbiam kwiaty zapakowane jedynie w papier. Moim zdaniem same w sobie są piękne i nie potrzebują przybrań. Nie wiem czy macie podobne zdanie,ale ja osobiście nie lubię przybranych kwiatów. Tracą swój urok.

DSC_0886
+ pokaż całość

Lubię też mnóstwo małych buteleczek, są delikatne i frywolne.

DSC_0891

Z tyłu oczywiście wielki rozgardiasz by Melania:)

DSC_0892

Mam fioła na punkcie tych małych buteleczek,ale też uwielbiam wykorzystywać w dekoracji zwykłe słoje, czy szklanki i nawet mim zdaniem koperek ma swój urok:)

DSC_0901
DSC_0923

Tak naprawdę czy to filiżanka do soku,stara porcelana, srebrne miski - każde naczynie może nam posłużyć jako wazon, szczególnie butelki po mleku, czy puszki po ananasie. Piękno można odnaleźć w każdej roślinie, a szczególnie w ziołach -nie długo pokaże Wam moje diy na zioła:) A dziś miałam zamiar zrobić takie oto jajka:

Gold-Leaf-Eggs

Specjalnie zamawiałam złocenie i malowałam dziś jajka:)

DSC_0937
DSC_0961

DSC_0955
 

A wyszło mi takie ohydztwo:) No cóż nie każde DIY wychodzi:):):)

DSC_0965

Ściskam Was weekendowo, a jutro pokaże Wam moje inspiracje na pokój dziecięcy! Tak Melanii pokoik też będzie przechodził metamrofozę i będzie też czerwona cegła:) Już nie długo się z Wami podzielę efektami "po":) A jak Wam minęła sobota?:) Czuję,że po tym bieganiu bierze mnie przeziębienie...Eh...Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.