Jak mieszkają gwiazdy, czyli inspirująca aranżacja domu Jennifer Aniston :)

Jestem ciekawa, jak spodoba Wam się dzisiejszy dom, w progi którego Was zapraszam :) Aranżacja podwójnie oryginalna, bo oprócz fascynujących rozwiązań wewnątrz mamy jeszcze znaną i lubianą właścicielkę - Jennifer Aniston. Aktorka, współpracując z projektantem wnętrz, stworzyła przytulne i pełne osobistych akcentów miejsce, w którym uwielbia przebywać. Już sam hol może sprawiać ogromne wrażenie ze względu na, po pierwsze, swoją imponującą wysokość, a po drugie - na sam jego wystrój. Już od momentu pierwszego spojrzenia w przestrzeń z takim potencjałem można się zakochać - a przynajmniej tak właśnie było w przypadku gwiazdy "Przyjaciół" ;) Kamień na ścianach, drewno na podłodze oraz suficie, a także... wodne oczka to elementy, których zdecydowanie nie spotyka się w standardowym domu. Zebrane razem i to w jednym pomieszczeniu tworzą więc niepowtarzalny klimat, który roznosi się po wszystkich wnętrzach. Tym, które spodobało mi się najbardziej, jest salon z zachwycającą panoramą miasta za oknem. Stół bilardowy to jedna z atrakcji wnętrza, utrzymany w lekkim stylu vintage świetnie komponuje się z drewnianymi akcentami. Kamienna ściana jest jedną z głównych dekoracji pokoju gier.

Hol sprawia ogromne wrażenie ze względu na swoją imponującą wysokość oraz sam wystrój. Kamień na ścianach, drewno na...
Salon ma zachwycający widok na panoramę miasta za oknem. Stół bilardowy to jedna z atrakcji wnętrza, utrzymany w lekki...
+ pokaż całość

Kamienne ściany przewijają się w ogóle w całym domu, w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Wnętrza same w sobie nie są tak przestronne pod względem metrażu, jak bym się spodziewała, ale jest ich naprawdę dużo - obok pokoju gier, który oglądaliśmy powyżej, jest jeszcze salon z fortepianem, do którego przejdziemy, czy ten z kominkiem i przejściem na basen.

W bardzo wysokim salonie ściany wyłożono pięknym kamieniem, który dodatkowo eksponuje kominek pod telewizorem. Po lewej...

Tarasy dookoła domu mogą naprawdę zainspirować. Poza wspomnianym basenem warto zwrócić uwagę także na wakacyjną aranżację werandy, którą łączą z wnętrzem domu przeszklone ściany. Stolik i krzesła oraz leżanki z parasolami tworzą wspaniałe warunki do opalania i relaksu - zwłaszcza latem, ale nie tylko :)

Wakacyjnie zaaranżowana weranda łączy z wnętrzem domu poprzez przeszklone ściany. Stolik i krzesła oraz leżanki z...

A tutaj wspomniany wcześniej salon z fortepianem w rogu. W domu bardzo ważną rolę w aranżacji odgrywa drewno, w tym pomieszczeniu wyłożono nim całe ściany, ustępując przy oknach miejsca jedynie kamiennej fakturze. Wystrój wzbogacają bardzo oryginalne przedmioty i meble, które łącznie na pewno wpływają na przytulny charakter pokoju wypoczynkowego.

W salonie całe ściany wyłożono drewnem oraz kamieniem przy oknach. Wystrój wzbogacają bardzo oryginalne przedmioty i...
W salonie króluje drewno oraz eleganckie dodatki. Widok na oczko wodne dopełnia relaksujący klimat.

W salonie gościnnym z kominkiem natrafiamy na bardzo ciekawe rozwiązanie, czyli wydzieloną spiżarkę na wino. Oszklone wnętrze utrzymuje chłodniejszą temperaturę i jest świetnym wyjściem dla osób, które marzą o piwniczce z winem, ale piwnicy w swoim domu nie posiadają :) Rozmaite faktury, kolory i liczba elementów wyposażenia sprawiają, że aranżacja wnętrza wygląda naprawdę bogato i dynamicznie.

W salonie zastosowano ciekawe rozwiązanie, czyli wydzieloną spiżarkę na wino. Oszklone wnętrze utrzymuje chłodniejszą...

Zerknijcie jeszcze do sypialni - to przestronne i wysokie wnętrze, w którym centralny punkt stanowi łóżko, na które składają się szeroki podest z drewna oraz na pewno wygodny materac ;) Po obu stronach na uwagę zasługują duże lampki nocne, które wyraźnie zaznaczają symetrię w aranżacji przestrzeni nocnej.

Sypialnia to przestronne i wysokie wnętrze, w którym centralny punkt stanowi łóżko, na które składają się szeroki...

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.