Tak naprawdę nie wiesz nic o swojej skórze, chyba że miałas to badanie! #projektpiekno

Tyle razy sobie obiecywałam, że wkońcu znajdę czas dla siebie. Jednak zawsze wypadało coś, co jest ważniejsze - dzieci, obowiązki ect. Znacie to, prawda? Jednak po dwóch ciążach, ciagłym zabieganiu powiedziałam sobie, że to koniec. Muszę znaleźć czas dla siebie, bo inaczej zawsze będzie coś co będzie wazniejsze niż ja sama. I odkryłam cudowne miejsce w Poznaniu Instytutu Salamandra.  Powiedziałam o tym, na czym mi zależy i otrzymałam w pełni spersonalizowany progam #projektpiekno. Taki nareszcie dostosowany do mnie.  Tak naprawdę zdecydowanie lepiej i korzystniej dla naszej skóry i naszego zdrowia jest dostosować pakiet do siebie, a nie odwrotnie. Chyba każda z nas miała problem z określeniem swojego stanu skóry.  Niby zawsze wiedziałam, że mam delikatną, skłonną do podrażnień, ale widziałam tez u siebie pory. W innych miejscach mówiono mi, że nawilżanie, nawilżanie i nawilżanie, a ja nadal widziałam u siebie coraz bardziej zanieczyszczone pory.

Projekt Piękno (54099)
Instytut Salamandra (54100)

W Instytucie Salamandra można wykonać cyfrową analizę twarzy, której sama się poddałam :) Powiem Wam szczerze, że wyniki mnie przeraziły :)  Dobrze mieć taką świadomość, tym bardziej, że razem z analizą otrzymujemy starannie dobrane do nas zalecenia. Dzięki poradom i stosowaniu się do zaleceń można znacznie poprawić stan swojej skóry i jej zdrowia. Staram się dbać o siebie na co dzień, ale teraz zmotywowało mnie to jeszcze bardziej do działania. Tym bardziej, że na tym badaniu widać co stanie się z naszą skórą, jeśli nie będziemy odpowiednio o nią dbać:)

Badanie VISIA daje komputerowy obraz twarzy. Można z niego odczytać na ile zdrowa jest nasza skóra, co jej dolega, ocenić uszkodzenia spowodowane promieniowaniem słonecznym itd. Badanie przeprowadza się przy użyciu specjalnej maszyny, która dociera i odczytuje stan z głębszych warstw skóry. Jest bezbolesne i krótkie, bo trwa tylko jakieś 10-15 min. Podczas rozmowy i omawiania wyników dowiadujemy się jak leczyć i pielęgnować twarz. To jedyna taka maszyna do twarzy w Poznaniu! Tu się nic nie ukryje. Na podstawie tego badania zalecono mi szereg zabiegów. Pierwszy juz przeszłam i już widze różnicę. Przede mną jeszcze trochę, aby uzyskać upragniony efekt. #projektpiekno uważam za otwarty!

Analiza wyników badania twarzy (54102)
W Instytucie miałam też analiże całego ciała! Ale o tym opowiem Wam za jakiś czas. Na razie przechodzę serie treningów i zabiegów. Dam Wam znać,czy się sprawdzają! Na razie testuję. Jestem tez już po pierwszym zabiegu Mesotherm i widzę różnicę. Przede mną jeszcze kilka! Wszystko mam rozpisane i jestem w pełni zmotywowana! Starsznie się cieszę, że tu trafiłam, bo wszystko jest dostosowane indywidualnie i czuję, że to naprawdę dla mnie!:)

Projekt Piękno w instytucie SPA (54103)

Oprócz tego, że wiem już jaki mam typ skóry i co powinnam robić, aby o nią dobrze zadbać i poprawić wyniki, to jest jeszcze jedna rzecz, która w Instytucie Salamandra mi się podoba... To te wnętrza! Bardzo fajnie urządzone, stylowe i eleganckie. 

Instytut Salamandra (54152)

Ja zawsze zwracam uwagę na to! Po prostu wnętrza mają na mnie wpływ!:):):) Swojej przyjaciółce też już wykupiłam zabieg:):):)  Nie powiem jaki, bo to pewnie przeczyta:) Zresztą zobaczcie jakie piekne są bony prezentowy w Instytucie Salamandra :)  Trzymajcie kciuki za moj #projektpiekno i zachęcam Was, abyście też się zmotywowały:) Jak przejdę szereg zabiegów to dam Wam relację co i jak:):):)

Bon prezentowy (54105)

 Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.