Jak spełnić swoje marzenia?

Kocham wnętrza i uwielbiam wyszukiwać różne inspiracje dla Was - to moja pasja i szaleńcze zamiłowanie.  Przez długi czas niemal codziennie o tym marzyłam, aby móc zajmować się tym,  co kocham najbardziej. Zawsze głęboko wierzyłam, że kiedyś nastąpi ten dzień, że będe mogła spędzać więcej czasu z córeczką i mężem, a w wolnych chwilach będę tworzyć i rozwijać swoje pasje. Praktycznie każdego dnia zapisywałam wszystkie inspiracje, pomysły i wraz z Asią udało nam się stworzyć Lovingit:) A teraz wiecie co?:) Spędzam dużo czasu z moją córeczką, cieszę się wolnością i naszymi rodzinnymi momentami. Czuję,że jestem świetną mamą, żoną i do tego przedsiębiorczą. Wkońcu doceniłam siebie i patrząc wstecz widzę, jak wiele osiagnęłam. I co najwazniejsze to ja nareszcie zarządzam swoim czasem:)

Marzenia

Na zdjęcu Karola z Houseloves i Ja/ autor Beata z Forrentforliving na Bloggers Photo Meeting

+ pokaż całość

Nie raz była to okupione nieprzespanymi nocami, stresem z konieczności podzielenia pracy i rozwoju bloga. Ale spełniłam swoje marzenie! I właśnie to się dzieję. Nie spoczywam na laurach, kolejne cele przede mną, poprzeczkę zawsze sobie stawiam wysoko, ale dziś potrafię docenić to co osiągnęłam. Tak, jestem z siebie dumna. Spełniło się to, do czego dązyłam przez ostanie prawie 4 lata. I postanowiłam podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami co do tego, jak spełnić swoje marzenia? Oto kilka moich przemyśleń.

1. Zacznij działać. Nie czekaj  na idealny moment. Porzuć perfekcjonizm i udoskonalaj swój projekt w trakcie.

2. Wierz w siebie, choćby inni mówili co innego. Ja wiedziałam,że mój pomysł i moja pasja są dla mnie najważnejsze. Wiedziałam,że jestem pracowita i jestem przedsiębiorcza i dobra w tym co robię. I nie zależało mi na ocenie innych.  Wiedziałam, że jeśli będę wytrwała i wierna sobie to osiagnę swój cel. I tak się stało! Nie szukaj więc potwierdzenia swoich umiejętności u innych! 

3. Bądź odważny! Zaufaj sobie!

4. Zmieniaj pracę, aby zdobyć doświadczenie i dowiedzieć się co chciałbyś robić w życiu. Już na studiach chodziłam na praktyki . Dlatego zdobądź doświadczenie i zobacz czego nie chciałbyś robić, a to Cie przybliży do tego w czym będziesz czuł się najlepiej!

5. Pracuj na realizację swojego celu prawie każdego dnia! I wyobrażaj sobie dzień, kiedy to osiągniesz! To naprawdę działa.

6. Jeśli nawet coś nie wyjdzie - udoskonalaj to co wychodzi Ci najlepiej.

7. Powtarzaj sobie,że jesteś wyjatkowy!:) Moja mama zawsze mi to mówiła, a ja mówię to swojej córeczce. I nawet jak spotykała mnie porażka, zawsze wracałam do jej słów, nie przejmowałam się i robiłam swoje. Moja mama zaszczepia we mnie ogromna wiarę w siebie. I była bardzo, bardzo oryginalna.  Dlatego moja rada jest taka,że nie bój się, nie martw się tym co inni o Tobie myślą. Najwazniejsze jest to co Ty o sobie myślisz. Jesteś wyjatkowa. To jest fundament i nikt inny nie jest w stanie go zburzyć.

8. Żyj brawurowo, miej odwagę, aby  podejmować odważne decyzje, bo zawiodą Cię tam gdzie tylko nieliczni dochodzą. Pamiętaj,że niewielu z nas ma odwagę, by żyć inaczej!

9. Usuwaj ze swojego otoczenia toksyczne osoby. Im wcześniej tym lepiej.

10. Bądż życzliwy i troszcz się o swoich bliskich. To oni są najważniejsi. Dobro powraca. Przekonasz się o tym:) No to do dzieła!:) Odnajdź  to co uwielbiasz robić i nie czekaj na ten moment, by zacząć robić, to co kochasz. Twoje życie to teraz!

Działaj już dziś! Loving it!:)


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit