Jak udekorować sypialnię - 2 pomysły na aranżację z grafikami!

Czas na jeden z moich ulubionych tematów, czyli dekorację mieszkania :) Jakie są Wasze ulubione sposoby? Świece i kwiaty, rodzinne fotografie, niezastąpione poduszki i tekstylia? Albo to, co uwielbiamy - czyli galeria ścienna? Dzisiaj zobaczycie, jak można wystylizować przestrzeń przy użyciu pięknych ramek z ciekawą typografią albo klimatycznymi zdjęciami, I to na dwa różne sposoby! Aranżacja sypialni naprawdę wiele zyskuje, kiedy przyozdobić ją kilkoma grafikami - mega pomysły znajdziecie w Desenio! Najlepsze jest to, że za pomocą samych tylko grafik można udekorować nie tylko sypialnię, ale każdy pokój - salon, jadalnię, biuro, pokój dziecięcy, przedpokój, a nawet łazienkę! Spójrzcie, jak tworzy się klimat miejsca z inspirującą galerią ścienną albo piękną grafiką na komodzie. Loving it? ;)

Aranżacja małej sypialni jest dopracowana w każdym szczególe. Pas z czerwonych cegieł zdecydowanie podkreśla klimat...

plakat z numerem 5, plakat memories

wszystkie grafiki z Desenio

Mała sypialnia wygląda przytulnie. To zasługa kilku sprawdzonych rozwiązań. Wąski pas czerwonych cegieł, który ociepla pokój, pastelowa szarość i akcenty różu, białe meble, które rozjaśniają przestrzeń... - to wszystko składa się na bardzo inspirującą aranżację, ale jest coś jeszcze, bez czego nie byłaby tak samo piękna! To oczywiście grafiki w prostokątnych ramkach - dwie zawieszone na ścianie i jedna oparta na komodzie. Zauważcie, że to taki prosty element, niby zwykłe prostokątne ramki w jasnych kolorach z typografią i zdjęciem w środku, a tyle mogą zdziałać :) W końcu prostota jest czasem najpiękniejsza :) Widok na Nowy Jork jest bardzo inspirujący, więc jeśli kochacie miejskie klimaty albo w ogóle Stany Zjednoczone, to na pewno spodoba Wam się taki pomysł na dekoracyjną grafikę do swojego wnętrza :) Zauważcie, że możliwości użycia ozdobnych plakatów, zdjęć itd. jest naprawdę wiele. Mogą wisieć pojedynczo albo w grupie na ścianie, można też postawić je na meblach lub podłodze - wtedy wyglądają jeszcze bardziej artystycznie.

Czerwone cegły ocieplają sypialnię. Ciekawie komponują się z pastelową szarością i różem. Białe meble rozjaśniają...

plakat ze zdjęciem Nowego Jorkuplakat z numerem 5plakat memories

wszystkie grafiki z Desenio

Zdjęcie z widokiem na Nowy Jork może być bardzo inspirujące. Taka grafika to ciekawy pomysł na dekorację sypialni lub...

plakat ze zdjęciem Nowego Jorku

wszystkie grafiki z Desenio

Mała sypialnia wiele zyskuje dzięki ozdobnym plakatom. Grafiki umieszczono w drewnianych ramkach, które podkreślają...

plakat ze zdjęciem Nowego Jorkuplakat z numerem 5plakat memories

wszystkie grafiki z Desenio

Na ścianie wiszą tylko dwie ramki, obie ze ślicznego jasnego drewna. W jednej znajduje się grafika z szarym tłem i numerem 5, a druga jest bardziej subtelna. Podoba Wam się to zestawienie? Drobny napis na jasnoróżowym tle ciekawie komponuje się z większą typografią i pasuje do poduszek i innych dodatków w sypialni w pastelowym różu. I jeszcze jedna wskazówka dla amatorów pięknych wnętrz :) Jeśli planujecie zawiesić u siebie galerię ścienną, to pamiętajcie, że nawet przy tej asymetrycznej powinno się wyznaczyć linię poziomo albo pionowo, wzdłuż której będą zaczynać się elementy kompozycji albo która będzie przechodzić przez jej środek. To zdecydowanie uporządkuje całą galerię :)

Na ścianie w sypialni wiszą dwie ramki. Obie są wykonane z jasnego drewna. W jednej znajduje się grafika z czarnym tłem...

plakat z numerem 5plakat memories

wszystkie grafiki z Desenio

Kompozycję można też dowolnie zmieniać, kiedy tylko macie na to ochotę! To jeden z największych plusów dekoracji wnętrza grafikami - w zależności od sezonu, obecnego wystroju albo własnego nastroju wymieniamy ramki i nasze wnętrze od razu wygląda pięknie i świeżo :) W Desenio znajdziecie bardzo dużo grafik z napisami, rysunkami, zdjęciami, w pastelach i nasyconych kolorach, dlatego łatwo można stworzyć swoją niepowtarzalną kombinację. Proste, ale jednocześnie bardzo dekoracyjne są czarne ramki z czarnymi napisami na jasnym tle. Loving it :) Spory kontrast dodaje wyrazu całej aranżacji i stanowi jeden z jej najciekawszych elementów. Wypisane ozdobną czcionką hasło wystarczy, żeby ozdobić przestrzeń całego pokoju!

Czarna ramka z czarnymi napisami na jasnym tle jest prosta, ale jednocześnie bardzo dekoracyjna. Grafika wzbogaca...

grafika z ozdobnym napisem

wszystkie grafiki z Desenio

Aranżację sypialni warto wzbogacić dekoracjami. Wzorzyste poduszki i grafika z typografią  czarnej ramce nadają się...

grafika z ozdobnym napisem

wszystkie grafiki z Desenio

Jeśli wybieracie do swojej galerii typografię, to warto dobrać do niej jakieś zdjęcie, które urozmaici całość. Drugi sposób na dekorację sypialni grafikami wygląda tak :)

Przy tworzeniu galerii ściennej warto zestawić ze sobą różne style i kolory. Do ramki z typografią będzie pasowało...

plakat z surferkamigrafika z ozdobnym napisemplakat ze zdjęciem Nowego Jorku

wszystkie grafiki z Desenio

W sypialni znajduje się kilka wyrazistych ozdób. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na galerię ścienną oraz dodatkową...

grafika z białym & na czarnym tleplakat z numerem 5grafika z typografiąplakat z surferkamigrafika z ozdobnym napisem

wszystkie grafiki z Desenio

W galerii ściennej znajdują się cztery ramki z typografią i zdjęciem. Dzięki nim sypialnia wygląda ciekawie i...

plakat z numerem 5grafika z typografiąplakat z surferkamigrafika z ozdobnym napisem

wszystkie grafiki z Desenio

W tej wersji galeria jest już nieco bardziej rozbudowana. Na komodzie znalazła się typografia ze znakiem &, a na ścianie zamiast dwóch są cztery ramki z napisami i zdjęciem. Niby mała zmiana, ale jednak wielki efekt :) Żeby kompozycja wyglądała ładnie, najlepiej połączyć subtelne kolory z bardziej wyrazistymi. Jestem ciekawa, która aranżacja sypialni podoba Wam się bardziej :)

W małej sypialni jest ciepły i przytulny klimat. Wpływają na to nie tylko czerwone cegły, ale też ozdoby takie jak...

grafika z białym & na czarnym tleplakat z numerem 5grafika z typografiąplakat z surferkamigrafika z ozdobnym napisem

wszystkie grafiki z Desenio

W sypialni znajduje się sporo dekoracji. Galeria na ścianie oraz ramka oparta na komodzie znacząco upiększają...

grafika z białym & na czarnym tleplakat z numerem 5grafika z typografiąplakat z surferkamigrafika z ozdobnym napisem

Lista linków do grafik z Desenio:

1. plakat z numerem 5
2. plakat memories
3. plakat ze zdjęciem Nowego Jorku
4. grafika z ozdobnym napisem
5. plakat z surferkami
6. grafika z białym & na czarnym tle
7. grafika z typografią

 

UWAGA: Na hasło LOVINGITPL macie 35% zniżki od 23 lipca (czyli dziś) o końca dnia 25 lipca! Mega polecam! Link tutaj.Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit