Jak urządzić bardzo małe mieszkanie, czyli pomysł na aranżację kawalerki o pow... 18 m2!

By maksymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń, właściciel zdecydował się na łóżko z wyciąganymi szufladami pod spodem. Można w nich przechowywać pościel, dodatkową garderobę lub akcesoria, a do trzymania drobiazgów przydają się dwie szufladki szafki nocnej, wkomponowanej w całą zabudowę łóżka. Po lewej stronie zaczyna się blat, który przechodzi w blat kuchenny, ale tutaj stanowi jeszcze biurko. Ten obszar roboczy jest całkiem spory, jego szerokość pozwala na wydzielenie przestrzeni do pracy przy laptopie, a także miejsca do jedzenia. Wiklinowy kosz, który znajduje się obok krzesła, nadaje się do przechowywania różnych rzeczy i materiałów, a dodatkowo ma także swoje miejsce wśród dekoracji wnętrza.

W pokoju zaaranżowano małą sypialnię z miejscem do pracy. Po lewej stronie łóżka zaczyna się szeroki drewniany blat...

Nad blatem i pasem kuchennych płytek zawieszono półki w postaci geometrycznych bloków. Swoją postacią nawiązują do konstrukcji łóżka i pozostałych szafek, które znajdują się w pokoju. Można na nich ustawić książki, pudełka z różnymi rzeczami, a przechodząc dalej także szklanki i naczynia kuchenne. Od spodu przymocowano do nich małe lampki z punktowym oświetleniem, zapewniając światło do pracy i do przygotowywania posiłków.

Nad blatem i pasem kuchennych płytek zawieszono półki w postaci geometrycznych bloków. Swoją postacią nawiązują do...
W wysokim pomieszczeniu część kuchenna przechodzi w małe domowe biuro. Jednakowy blat z drewna zapewnia spójność całej...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.