Jak urządzić bardzo małe mieszkanie stylowo, czyli wnętrza tygodnia z instagramu :)

Pomysłów na urządzenie naprawdę małego mieszkania jest sporo, i dobrze, bo wiele osób właśnie z niewielkimi metrażami się zmaga. Ich urządzenie wymaga przemyślenia i dobrego planu, dlatego zapraszam Wam dziś do inspirującego domku, który urządziła @viktoria.dahlberg :) Niewielkie pomieszczenia zyskały niepowtarzalny charakter. Wąski pokój dzienny aż kipi od kolorów i wzorów. Całość wygląda niezwykle dynamicznie. Przed całkiem szeroką sofą położono wzorzysty dywan, który wśród innych ciekawych elementów urozmaica wystrój. Salon dekorują nie tylko przedmioty, ale także rośliny. Duży kwiat w donicy oraz bukiet na stoliku kawowym dodają wnętrzu wdzięku i piękna. Biała komoda równoważa zróżnicowaną paletę barw, która przejawia się przede wszystkim w dodatkach.

Wąski pokój dzienny aż kipi od kolorów i wzorów. Całość wygląda niezwykle dynamicznie. Przed całkiem szeroką sofą...
Salon dekorują nie tylko przedmioty, ale także rośliny. Duży kwiat w donicy oraz bukiet na stoliku kawowym dodają...
+ pokaż całość

Czarne akcenty, na przykład na dywanie, poduszkach czy w postaci ramy okiennej zdecydowanie ożywiają przestrzeń w salonie. Warto także zwrócić uwagę na oryginalny stoliczek przed sofą. Blat o nieregularnym kształcie wykonano z grubego drewna, dzięki czemu pokój zyskuje subtelnie na naturalności.

W salonie warto zwrócić uwagę na oryginalny stoliczek przed sofą. Blat o nieregularnym kształcie wykonano z grubego...

W salonie umieszczono małą jadalnię. Drewniany blat, jedną stroną przysunięty do ściany nawiązuje do podłogi i innych naturalnych przejawów w mieszkaniu. Girlandy świetlne sprawiają, że w pokoju dziennym jest bardzo przytulnie. Ciekawą dekorację stanowi także prostokątne lustro w białej ramie, które zawieszono nad stołem. Z kolei na blacie znajduje się sporo elementów, także wpływających na klimat jadalni. Oprócz na co dzień używanych szklanek i naczyń są to świeże kwiaty, świeczki czy misa z owocami. Dbałość o szczegóły cechuje aranżację całego domu.

W salonie umieszczono małą jadalnię. Drewniany blat, jedną stroną przysunięty do ściany nawiązuje do podłogi i innych...
Girlandy świetlne sprawiają, że we wnętrzu jest bardzo przytulnie. Ciekawą dekorację jadalni stanowi także prostokątne...

A jak podoba Wam się takie miejsce wypoczynku? Ławki ustawione pod ścianą stanowią całkiem wygodne siedzisko. Drewniany stolik o regularnym kształcie wypełnia przestrzeń pomiędzy nimi. Również i tutaj nie brakuje rozmaitych elementów, które dekorują i jednocześnie dodają oryginalności wnętrzu. Drewno oraz szarość pięknie się ze sobą komponują.

Ławki ustawione pod ścianą stanowią całkiem wygodne siedzisko. Drewniany stolik o regularnym kształcie wypełnia...

Za ścianą w salonie zaaranżowano małą sypialnię. Wnętrze wypełnia głównie biały kolor, delikatnie je rozjaśniając. Czarne ramy okienne w obu pomieszczeniach ożywiają i tak już dynamiczny wystrój. W sypialni motyw gwiazdek w postaci drobnej girlandy dodaje subtelności. Poduszka z typografią i wzorzysta pościel uzupełniają eklektyczną aranżację, która na pewno na długo zapada w pamięć :) Dajcie koniecznie znać, czy lubicie właśnie takie nieszablonowe wnętrza!

Za ścianą w salonie zaaranżowano małą sypialnię. Wnętrze wypełnia głównie biały kolor, delikatnie je rozjaśniając....
W sypialni motyw gwiazdek w postaci drobnej girlandy dodaje subtelności. Poduszka z typografią i wzorzysta pościel...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.