Salon

Jak wykonać lamperię? Prosty przewodnik w 8 krokach!

Krok 7. Podczas docinania listew ekranowych (ramkowych) pamiętaj, by każdą z nich ciąć pod kątem 45 stopni - to bardzo ważne, ponieważ tylko wtedy uzyskasz idealne połączenie poszczególnych elementów.

Porady przy samodzielnym tworzeniu lamperii (55138)

Listwy przypodłogowe oraz wieńczące lamperię docinaj pod kątem prostym. Pamiętaj, by unikać łączenia listew w bardzo widocznych miejscach na ścianie (np. na środku ściany).

Przygotowane elementy możesz zamontować na ścianie używając kleju do listew. Z pewnością pomocnym narzędziem okaże się poziomica - dzięki niej będziesz mieć pewność, że Twoja lamperia jest idealnie nałożona. Nie zapominaj również o pilnowaniu odległości!

Do łazienki wybrano kilka eleganckim dodatków, które tworzą jej klimat. Są to np. obrazy w czarnych ramkach albo blat z...

źródło: pinterest.com

Krok 8. Gotową lamperię możesz z czasem modyfikować i przemalować na inny kolor, lub zmienić tapetę.

Ekrany, które zostały przez Ciebie stworzone, nie muszą być jedynie ozdobą lamperii - mogą pojawić się także nad nią i pomóc w organizacji, na przykład, ramek ze zdjęciami. Dzięki takiemu zabiegowi uporządkujesz wspomnienia, a cała ściana zyska nietuzinkowy wygląd.

Na ścianach w salonie położono ozdobną lamperię w szarym kolorze. Czarne dodatki podkreślają elegancki, ale też nieco...

źródło: pinterest.comAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.