Jak zaaranżować sypialnię na poddaszu? Kilka pomysłów na aranżacje wnętrz pod skosami

Sypialnia na poddaszu to marzenie wielu osób :) Wnętrza pod skosami są bardzo klimatyczne. Dzięki temu łatwo jest w nich stworzyć romantyczną i przytulną atmosferę. Chciałam Wam zaprezentować moje ulubione typy. Myślę, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Bardziej lub mniej dekoracyjne, ale z pewnością wykorzystują potencjał poddasza :) Którą inspirację zabieracie do siebie?:)Ja mam swojego faworyta:)

aranżacja sypialni na poddaszu inspiracje

źródło: pinterest.com 

+ pokaż całość

Błękitny kolor jakoś wyjątkowo pasuje mi do sypialni na poddaszu :) Takie aranżacje są bardzo kojące i pełne wdzięku. Zwłaszcza w połączeniu z drewnianym deskami i belkami, które często można spotkać na poddaszu. Okna połaciowe nad łóżkiem zapewniają sporo naturalnego światła. Przyczyniają się jednocześnie do romantyzmu we wnętrzu :) Kolory błękitu i stonowanego beżu świetnie ze sobą współgrają. Wprowadzają mnóstwo naturalności do sypialni.

błękitna sypialnia na poddaszu

źródło: decoist.com

sypialnia pod skosami

źródło: pinterest.com 

niebieska sypialnia na poddaszu

źródło: pinterest.com 

Białe sypialnie na poddaszu spotyka się chyba najczęściej. Może dlatego, że nie zawsze takie wnętrze jest dobrze doświetlone. A biały kolor świetnie powiększa przestrzeń i odbija światło. Poza tym jest to niezwykle wdzięczna barwa! Spójrzcie chociażby na białą aranżację w rustykalnym stylu - od razu zakochacie się w bieli :) Podłoga, ściany i sufit o tej barwie tworzą ramy całej kompozycji. Łóżka umieszczone pod skosami pozwalają maksymalnie wykorzystać miejsce. Zwróćcie uwagę na prostotę aranżacji na poniższej inspiracji. Kilka elementów dekoracyjnych urozmaica całość. Szczególnie podoba mi się typografia - ta na podłodze i na ścianie. Na pewno umila i ułatwia zasypianie :)

biała sypialnia na poddaszu

źródło: decoist.com

biała sypialnia pod skosami

źródło: pinterest.com 

sypialnia na poddaszu w bieli

źródło: pinterest.com 

Sufit wyłożony białymi drewnianymi deskami tworzy prawdziwy klimat poddasza. Pokój jest dość wysoki, a więc ściana w ciemniejszym kolorze dobrze się w nim komponuje. Naturalne barwy beżu i brązu ocieplają wnętrze. Sypialnia jest bardzo przytulna, a przy tym elegancka. Szczególnie podoba mi się lekko kubełkowy, wiklinowy fotel :) Każdy element we wnętrzu dobrze ze sobą współgra. Zwróćcie też uwagę na prostotę stoliczka nocnego - to zwykłe krzesło ustawione obok łóżka. Czasem te najzwyklejsze rozwiązania są najlepsze :)

sypialnia na poddaszu biel i brąz

źródło: cdn.freshome.com

sypialnia na poddaszu w beżu

źródło: pinterest.com 

Deski w siwym kolorze tworzą specyficzny klimat w sypialni. Harmonijnie współgrają z białą barwą. Tworzą także świetne tło dla dodatków w żywszych odcieniach. Kolorowy pled na łóżko czy lampka nocna urozmaicają aranżację. Dobrym pomysłem jest ustawienie łóżka we wnęce okiennej - pod warunkiem, że jest dość duża :) Dzięki temu przestrzeń do spania jest najbardziej oświetlonym miejscem. Oryginalne elementy, jak chociażby drabina czy kuferek jako stolik nocny nadają sypialni charakteru.

sypialnia na poddaszu

źródło: www.thislittlestreet.com

sypialnia na poddaszu aranżacje

źródło: pinterest.com 

Więcej pomysłów na aranżacje poddasza, znajdziecie w archiwum:)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.