Jasny i przestronny dom w pastelowych kolorach, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Otwarta przestrzeń króluje obecnie, i to zarówno w mieszkaniach, jak i w domach :) Jeśli chcecie zobaczyć kolejną ciekawą aranżację salonu, jadalni oraz kuchni, zajrzyjcie tutaj! Mieszkanie @dinyterpstra wypełnione jest ciepłą, domową atmosferą i niektórzy mogą znaleźć tutaj sporo inspiracji dla siebie :) Salon nie mieści się w bardzo dużym pomieszczeniu, ale jest funkcjonalnie urządzony. Pod oknem ustawiono sofę w szarym obiciu, a naprzeciw niej znajduje się telewizor i kominek. Ten sposób ustawienia mebli tworzy pewnego rodzaju wydzieloną przestrzeń, idealną do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną. Dla urozmaicenia aranżacji krótszą ścianę pomalowano zgaszonym odcieniem zieleni. Poza tym we wnętrzu znajdują się meble i dodatki o neutralnych kolorach. Całość jest bardzo stonowana i elegancka przy tym. Pokój dzienny urozmaica także wiele detali i przedmiotów o typowo dekoracyjnym przeznaczeniu. Na oryginalnym stoliczku kawowym znajdują się kwiaty i świeczniki, a także drobne ozdóbki. Na innych stołkach, na ścianie, a nawet podłodze także zorganizowano kilka charakterystycznych dekoracji, które budują klimat tego miejsca.

Salon nie mieści się w bardzo dużym pomieszczeniu, ale jest funkcjonalnie urządzony. Pod oknem ustawiono sofę w szarym...
Pokój dzienny urozmaica także wiele detali i przedmiotów o typowo dekoracyjnym przeznaczeniu. Na oryginalnym stoliczku...

W małej wnęce w rogu salonu zorganizowano ścianę telewizyjną. Pod niską półką z telewizorem znalazło się idealne miejsce na czasopisma, a także na kawałki drewna do kominka obok. Paleta barw pokoju dziennego bazuje na zgaszonych pastelach. Aranżację ożywiają pojedyncze dodatki w mocniejszych kolorach, np. lampa wisząca o dość surowej formie. Jak Wam się podoba taki wystrój pokoju dziennego?

W małej wnęce w rogu salonu zorganizowano ścianę telewizyjną. Pod niską półką z telewizorem znalazło się idealne...
+ pokaż całość

Za rogiem salonu urządzono jadalnię oraz dalej kuchnię. Tutaj przestrzeń jest całkiem spora, a jasna podłoga tylko potęguje to wrażenie. Duża liczba dodatków i ozdób sprawia, że poszczególne strefy wnętrza tętnią życiem i radosną domową atmosferą. Zauważcie, jak wykorzystano dostępne miejsce. Zamiast tradycyjnego poziomego i szerokiego jednocześnie grzejnika właściciele mieszkania postawili na pionowy. Dzięki temu zaoszczędzili na przestrzeni i zyskali ciekawy detal w wystroju wnętrza.

Za rogiem salonu urządzono jadalnię oraz dalej kuchnię. Tutaj przestrzeń jest całkiem spora, a jasna podłoga tylko...

W jadalni warto zwrócić uwagę na wybór mebli. Wokół białego, dość masywnego stołu ustawiono z jednej strony proste krzesła, a z drugiej zwyczajną ławę. Dzięki temu wnętrze nabiera cech skandynawskiego wystroju, ale jednocześnie jest dość zróżnicowane pod kątem doboru dodatków. Lekko eklektyczny charakter przejawia się zarówno w części jadalnianej, jak i wypoczynkowej pod oknem w głębi wnętrza.

W jadalni warto zwrócić uwagę na wybór mebli. Wokół białego, dość masywnego stołu ustawiono z jednej strony proste...
Lekko eklektyczny charakter przejawia się zarówno w części jadalnianej, jak i wypoczynkowej pod oknem w głębi wnętrza....

Atutem kuchni za jadalnią jest duże okno, prawie na całą szerokość ściany. To sprawia, że całe wnętrze jest dobrze doświetlone. Białe podłogi, ściany i sufity podkreślają przestronność części dziennej tego domu.

Atutem kuchni za jadalnią jest duże okno, prawie na całą szerokość ściany. To sprawia, że całe wnętrze jest dobrze...

Na poddaszu urządzono sypialnię, całą w bieli i z delikatnymi beżowymi akcentami. Wnętrze jest dość niskie, by je rozświetlić właściciele zdecydowali się właśnie na tak jasny kolor przewodni. Drewno na podłodze oraz ścianie nawiązuje do naturalnego stylu rustykalnego. W niewielkim pokoju nocnym pamiętano także o dekoracjach. Plakat na ścianie, kwiaty w białym wazonie czy lusterka dobrze sprawdzają się w tej roli.

Na poddaszu urządzono sypialnię, całą w bieli i z delikatnymi beżowymi akcentami. Wnętrze jest dość niskie, by je...
W sypialni na poddaszu drewno na podłodze oraz ścianie nawiązuje do naturalnego stylu rustykalnego. Znajduje się tu...

Weranda jest bardzo przytulna i klimatyczna :) Całkiem sporo przestrzeni wykorzystano na stworzenie kącika do wypoczynku na wygodnych meblach i w przytulnej domowej atmosferze. Wzorzysty dywan i poduszki na krzesłach potęgują urok aranżacji.

Weranda jest bardzo przytulna i klimatyczna. Wzorzysty dywan i poduszki na krzesłach potęgują urok aranżacji.


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit