Małe mieszkanie z osobną kuchnią oraz salonem i sypialnią w jednym pokoju

W pokoju dziennym wydzielono trzy strefy - wypoczynkową, nocną oraz biurową. W salonie przewidziano szarą sofę i dopasowany do niej podnóżek, który sprawdza się w roli stolika kawowego. Na ścianie naprzeciw umiejscowiono telewizor, a pod nim drobną szafkę, w której można przechowywać np. ulubione filmy. Tuż obok znajduje się sekretarzyk pełniący funkcję biurka, umożliwiając pracę lub naukę. Zamknięty zajmuje niewiele miejsca, a w razie potrzeby można otworzyć szafkę i skorzystać z powstałego w ten sposób blatu.

W pokoju dziennym wydzielono trzy strefy - wypoczynkową, nocną oraz biurową. W salonie przewidziano szarą sofę i...
W salonie znajduje się sekretarzyk pełniący funkcję biurka do pracy lub nauki. Zamknięty zajmuje niewiele miejsca, a w...

By nie zabierać przestrzeni, strefę sypialni i salonu rozgraniczono nie ścianą, a drewnianym regałem w prostokątnym kształcie. Ustawiono na nim dekoracje oraz pojemniki do przechowywania, dopasowane do wystroju pokoju. Dywan z geometrycznym motywem również zdobi aranżację i urozmaica charakter wnętrza. Przez zastosowanie sporej liczby dodatków w salonie sporo się dzieje :)

By nie zabierać przestrzeni, strefę sypialni i salonu rozgraniczono nie ścianą, a drewnianym regałem w prostokątnym...

Źródło zdjęć: Pracownia ZukkiniAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.