Salon

Metamorfoza klimatycznych mieszkań z Przyjaciół czyli jak wyglądałyby w 2016 roku :)

Jak podoba Wam się taki projekt? A kto w ogóle nie oglądał "Przyjaciół"? Sądzę, że spora część osób jednak śledziła losy i przygody Rossa, Rachel, Moniki i spółki, więc pomysły wnętrzarskie wprost z jednego z najbardziej kultowych seriali mogą zainspirować ;) O ile sitcom cały czas cieszy się powodzeniem i śmieszy nieraz do łez, a niektóre sytuacje są jak najbardziej aktualne - o tyle wnętrza już jakiś czas temu "przeminęły z wiatrem"... ;) Dlatego też pasjonaci wnętrz z www.mydomaine.com postanowili odświeżyć je i pokazać, jak mogłyby wyglądać teraz - w 2016 roku. Jestem bardzo ciekawa, czy spodobają Wam się ich propozycje nowej wersji kuchni Moniki, salonu Rossa, mieszkania Joeya czy biura Chandlera, a także samej niezapomnianej kawiarni! Pierwszy bierzemy pod lupę apartament Moniki i Rachel z dobrze znanymi fioletowymi ścianami, niebieską kuchnią i ogólnie eklektycznym klimatem. W nowej aranżacji przestrzeń dzienna wygląda o wiele spokojniej, dominuje tutaj naturalna paleta barw, a także pokój jest mocno rozświetlony. Salon z kuchnią i jadalnią harmonijnie się ze sobą łączą, a dodatki drewna wzbogacają wystrój o przyjemną i ciepłą nutę.

Salon Moniki i Rachel (50791)
Przestrzeń dzienna wygląda bardzo spokojnie, dominuje tutaj naturalna paleta barw. Pokój jest też mocno rozświetlony...

Warto przyjrzeć się także samej kuchni z jadalnią Moniki - jako jej prawdziwym królestwie ;) Elegancki drewniany stół o okrągłym blacie zestawiony był z eklektycznymi krzesłami i zaskakującą na pierwszy rzut oka błękitną kuchnią. Nowa propozycja jest również bardziej zrównoważona, przewija się tutaj styl klasyczny z motywami kolonialnymi. Pewnym urozmaiceniem jest podłoga z naturalnego drewna, na której wymalowano delikatne geometryczne wzory. Zabudowany regał i wielość dekoracji sprawiają, że wnętrze prezentuje się całkiem bogato i interesująco.

Kuchnia z jadalnią Moniki (50793)
W jadalni zastosowano styl klasyczny z motywami kolonialnymi. Pewnym urozmaiceniem jest podłoga z naturalnego drewna,...

Sypialnia przed i po także różnią się od siebie diametralnie. Intensywny róż i spora liczba dekoracji ustąpiły miejsca spokojnej szarości oraz minimalizmowi. W pokoju nocnym after jest bardziej relaksująco i schludniej.

Sypialnia Moniki (50795)
Do sypialni wybrano spokojną szarość oraz wykreowano tu ogólny minimalistyczny charakter. W pokoju nocnym jest bardzo...
+ pokaż całość

A jak podobał Wam się apartament Chandlera i Joeya? :) Panował w nim męski klimat i pełna swoboda, którą autorzy ciekawego projektu chcieli utrzymać w nowej wersji aranżacji. Oceńcie, jak im się to udało :) Wnętrze after jest minimalistyczne, na pewno eleganckie i w pewnej mierze surowe. Ciepła dodają jednak drewniane elementy, takie jak podłoga czy blaty, oraz osobiste akcenty w postaci fotografii w czarnych ramkach. Część wypoczynkowa mogłaby opierać się na drewnianych meblach i czarnych dodatkach.

Mieszkanie Chandlera i Joeya (50797)
Salon Chandlera i Joeya (50798)
Kuchnia jest minimalistyczna, a przy tym bardzo elegancka i w pewnej mierze surowa. Ciepła dodają jednak drewniane...
W salonie zastosowano drewniane meble i czarne dodatki, które w inspirujący sposób uzupełniają białe wnętrze. Podłoga z...

Nowy wystrój biura Chandlera zdecydowanie bardziej pasuje do 2016 roku :) Bardzo eleganckie, nawet dość szykowne wnętrze łączy dwie klasyczne barwy: biel oraz czerń. Idealnie tutaj odnajdują się złote dodatki, rozświetlając nieco całość. Duży obraz za biurkiem stanowi piękny element dekoracyjny i świetnie wpisuje się w aranżację.

Biuro Chandlera (50801)
Bardzo eleganckie, nawet dość szykowne wnętrze łączy dwie klasyczne barwy: biel oraz czerń. Idealnie tutaj odnajdują...

Pamiętacie salon Rossa? Poważny i stonowany, jak cały Ross ;), opierał się w głównej mierze na brązach, ale nie brakowało w nim wielu elementów ozdobnych, szczególnie grafik czy detali związanych z jego zawodem paleontologa. W salonie after postawiono jednak na klasyczne połączenie bieli oraz czerni, w ramach dekoracji znalazła się interesująca galeria ścienna, dopasowana stylem i kolorystyką do wystroju całego wnętrza.

Salon Rossa (50803)
W salonie postawiono na klasyczne połączenie bieli oraz czerni. W ramach dekoracji znalazła się interesująca galeria...

Kawiarnia, którą kochali chyba wszyscy... :) W nowej aranżacji wygląda równie ciekawie i zachęcająco, i na pewno można tu odnaleźć klimat, który sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu w gronie przyjaciół. Wygodne siedziska, galeria ścienna, nieco eklektyczny charakter i zaokrąglony bar prezentują się całkiem efektownie. Jak podoba Wam się w tym miejscu?

Kawiarnia Central Perk z Przyjaciół (50805)
Aranżacja kawiarni bazuje na eklektycznym stylu. Wygodne siedziska, galeria ścienna, nieco eklektyczny charakter i...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.