Metamorfoza wnętrza od czytelniczki Kamili, czyli jak zaaranżować mieszkanie z duszą :)

Tego typu metamorfozy, podczas których wnętrza zmieniają swój charakter gruntownie, wręcz nie do poznania - są właśnie najlepsze :) Zajrzyjcie do przytulnego domu Kamili, czytelniczki Lovingit, która zechciała podzielić się z nami efektami remontu. Są naprawdę zachwycające! Poprzedni wystrój, który czasy świetności miał dawno za sobą, ustąpił miejsca nowoczesnej przestrzeni z wieloma klimatycznymi dodatkami i przytulnością naturalnego drewna. Salon zaaranżowano wraz z jadalnią i kuchnią w jednym pomieszczeniu, którego dużą zaletą są okna na obu ścianach. Dopasowany do nich rozkład mebli sprawia, że wnętrze wygląda nie tylko świeżo i inspirująco, ale też jest funkcjonalne. Światło dzienne padające na blaty kuchenne pomaga w codziennych kulinarnych pracach. Pod drugim oknem ustawiona jest sofa, dzięki czemu Kamila zyskała bardzo dobre oświetlenie do czytania albo wypoczynku. Kolorystyka szarości i ciepłego drewna daje stylowe wykończenie, a pokój dzienny wygląda elegancko. Koniecznie porównajcie wnętrze before i after - chociaż meble w stylu retro same w sobie też mają swój urok, to na pewno o wiele lepiej prezentuje się aktualny wystrój salonu :)

Salon zaaranżowano wraz z jadalnią i kuchnią w jednym pomieszczeniu. Jego dużą zaletą są okna na obu ścianach....
Pokój before (55362)
+ pokaż całość

W nowym salonie z kuchnią połączono wiele ciekawych rozwiązań. Tym, co przykuwa do siebie uwagę, jest niezwykła ściana telewizyjna, do której dopasowano wykonane z tego samego materiału drzwi po lewej stronie. Są umieszczone na szynie, po której można je przesuwać, więc stanowią bardzo oryginalny element aranżacji pokoju dziennego. Zwróćcie też uwagę na składane krzesła, umieszczone pod ścianą obok szafki kuchennej. Meble oraz dodatki z różnych stylów, w tym te retro, wpływają na eklektyczny klimat mieszkania. Z kolei w kuchni położone są czerwone cegły, które w równie charakterystyczny sposób jak drewno i poszczególne dodatki tworzą niepowtarzalny styl domu. Patrząc na aranżację before, można się zainspirować nie tylko wykonaniem, ale także pomysłem na nowe wnętrza :)

Niezwykle ciekawie wygląda ściana telewizyjna, do której dopasowano wykonane z tego samego materiału drzwi po lewej...
Kuchnia before (55364)

Aranżacja kuchni łączy surowość z ciepłymi materiałami. Drewniane blaty w ciemnym kolorze na pewno wpływają na budowanie przytulności wnętrza. Kameralny klimat zapewnia także jego wielkość, ponieważ kuchnia jest nieduża. Z kolei dla kontrastu pojawiły się tu także chłodne elementy nawiązujące do industrialnego stylu. Wystrój wnętrza dodatkowo wzbogacają ozdobne kafle w kształcie plastra miodu i z trójwymiarowym efektem. To sprawia, że eklektyczna kuchnia ma swój własny, indywidualny styl.

Aranżacja kuchni łączy surowość z ciepłymi materiałami. Drewniane blaty w ciemnym kolorze wpływają na budowanie...
Kuchnia przed metamorfozą (55366)

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Kamili :)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit