Metamorfoza zwycięskiej sypialni wg Lenor!! Już jest fotorelacja!

Ta-dam, ta-dam, ta-daaaaaaaam! Już jest!!! Już znamy! I już czym prędzej się z Wami dzielimy :) Pamiętacie konkurs "Sypialnia wg Lenor", który ogłaszałyśmy wraz z początkiem wiosny? Zabawa polegała na tym, aby przygotować kolaż zdjęć przedstawiający sypialnię idealną, która inspirowana jest zmysłowym zapachem Lenor Innocente. Prac nadeszło mnóstwo, a nad wyborem spędziłyśmy trochę czasu, bo jedna praca piękniejsza od drugiej, a wszystkie ujmowały, a to subtelnością, a to czarem, a to uwodzicielskim charakterem... W końcu udało nam się wybrać zwyciężczynię pachnącego konkursu z Lenorem i z radością ogłosić, że to właśnie Aga otrzyma nadzwyczajną nagrodę za pierwsze miejsce - metamorfozę własnej sypialni z profesjonalną architektką wnętrz, Martyną Kupczyk!! Metamorfoza dobiegła końca i Aga już cieszy się swoją oazą spokoju i niesamowicie pozytywnej energii. Poniżej znajdziecie fotorelację o tym, jak Martyna z Lenorem odświeżyła całkiem przestronną sypialnię na poddaszu. Cudowny azyl, prawda? :) :)

sypialnia after po metamorfozie z lenorem


+ pokaż całość


Wcześniej wnętrze wypełniał żółto-pomarańczowy odcień na jednej ze ścian, który witał Agę codziennie po przebudzeniu. Sypialnia prezentowała się sympatycznie, ale brakowało w niej wykończenia - czegoś, co nadałoby kameralny i osobisty klimat, w którym Aga czułaby się jak w niebie ;)

Before


sypialnia before
After


aranżacja ściany telewizyjnej w sypialni
Before


sypialnia na poddaszu before

After


sypialnia na poddaszu
Before


sypialnia na poddaszu przed metamorfozą
After


sypialnia after po metamorfozie z lenorem
Aga z Martyną spędziły wiele godzin na planowaniu i poszukiwaniu. Szukanie inspiracji to jedna z najprzyjemniejszych części aranżowania wnętrz, zresztą dlatego je tak lubimy :)


szukanie inspiracji z lenorem

Po wstępnych ustaleniach dziewczyny udały się na polowanie - wybór mebli i dodatków jest ogromny, ale Aga przebrnęła przez gąszcz możliwości ;) Z pomocą Martyny odnalazła te rzeczy, które totalnie ją oczarowały i o to właśnie chodzi!


poszukiwania łóżka do sypialni

przygotowania do metamorfozy sypialni

Aga podczas zakupów

zakupy do sypialni z lenorem
A jaka radość z rozpakowywania zakupów, widząc, że już niedługo przemienią wnętrze w wymarzoną sypialnię...


udane zakupy do sypialni

po zakupach do metamorfozy

Aga ze zdobyczami do sypialni
Duże możliwości dekoracyjne pojawiły się szczególnie w strefie spania, czyli w kąciku z łóżkiem oraz po drugiej stronie pokoju. Martyna zagospodarowała te części wnętrza, dbając przede wszystkim o wprowadzenie do nich maksymalnie indywidualnego charakteru. Do tego świetnie nadają się takie dodatki, jak rodzinne fotografie. Mała galeria stworzona ze wspomnień i zawieszona na ścianie przywołuje sentymentalną aurę i sama w sobie wzbogaca jednocześnie aranżację. Dziewczyny przy jej tworzeniu miały świetną zabawę!
tworzenie galerii zdjęć

aranżowanie galerii zdjęć na ścianie
rodzinna galeria zdjęć w sypialni

Aga w sypialni po metamorfozie

Przytulnie i elegancko. Te dwie cechy przyświecały Martynie przy aranżowaniu przestrzeni na poddaszu i wspaniale udało jej się to odwzorować w kolorystyce i dodatkach. Zwłaszcza wybrane detale przy łóżku dodają wnętrzu gustownego charakteru. Szafka nocna z lampką w ciemnym wydaniu i świeże romantyczne kwiaty prezentują się subtelnie, ale jednocześnie wyraziście.
dekorowanie sypialni dodatkami
świeże kwiaty w aranżacji sypialni

aranżacja stolika nocnego w sypialni

Metamorfozie uległa też ściana telewizyjna. Teraz, w odcieniu cappuccino i z dwoma kinkietami, które symetrycznie zawieszono po bokach telewizora, podkreśla elegancki, lekko zmysłowy nastrój - czyli faktycznie oddaje inspirację zapachem Lenor Innocente ;) Drobne dekoracje, jak świeczka albo kulista latarenka wieńczą całość! Wnętrze wygląda stylowo i bardzo przytulnie. A już na pewno zachęca do relaksu w tak pięknym, wręcz apetycznym otoczeniu :) Jak Wam się podoba metamorfoza z Lenorem? :)

Post jest częścią kampanii promocyjnej

 


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.