Mieszkanie wspaniale urządzone z majestatyczna wizją nowojorskiego wzornictwa, czyli wtorkowy tour po pięknych wnętrzach

W tym pozornym mieszkaniu panuje zdecydowanie majestatyczny klimat :) Na pierwszy rzut oka wydaje się być szykowne, choć dość standardowe. Ciekawe dekoracje, jak czarno-biała miara przy ścianie, metalowy klosz od lampy lub pufa niby srebrny worek urozmaicają całość. Salon prezentuje się zatem ekskluzywnie, ale jest w nim pewna stonowana aura. Tak też można by określić cały dom. Poszczególne elementy wystroju pokazują jednak, że jest zupełnie inaczej :) A aranżacja tego mieszkania z pewnością nie jest tak szablonowa, jak się wydaje… Zwróćcie uwagę choćby na ten imponujący kominek! Jest niezwykle dekoracyjny i bogato zaaranżowany. Misterne żłobienia w ramie kominka ozdabiają przestrzeń. Jednak do tego są zestawione z efektownym sposobem wypełnienia. Biała zabudowana ścianka również jest bardzo dekoracyjna. Wystawka nad kominkiem z pewnością przyciąga do siebie uwagę. Duża w tym zasługa wiekowych luster. Przezroczysta tafla z kolorowymi motylami, która osłania kominek, zupełnie przełamuje charakter pokoju. W zaskakujący sposób łączy wykwintny szyk z nowoczesnym akcentem.

aranżacje salonu


kominek oryginalne aranżacje


+ pokaż całość


Każdy element w mieszkaniu jest niezwykle dekoracyjny. Zwyczajny stolik ustawiony przy ścianie zyskuje zupełnie nowe oblicze. Wraz z morskimi ozdobami wzbogaca całą aranżację. Muszle i kamyki, a przede wszystkim duże zasuszone liście tworzą całkiem ciekawą kompozycję. Aranżację uzupełnia obraz w ramie o morskim kolorze.

dekoracja salonu


Masywne drzwi kryją wejście do małego wnętrza. Może być zaadaptowane jako schowek albo garderoba. Tutaj jednak pełni również przede wszystkim funkcję… dekoracyjną :) Galeria obrazów na ścianie i ozdobna czerwona skrzynia utrzymują artystyczną konwencję. Meble w każdym pokoju są bardzo stylowe. Rzeźbiona forma krzeseł czy nawet drzwi świadczy o eleganckim charakterze mieszkania. Wysokie pomieszczenia kojarzą się z kolei z gustownymi kamienicami z zeszłego wieku :)

stylowe meble


galeria ścienna
Sypialnia idealnie wpisuje się w motyw przewodni aranżacji. Spójrzcie tylko na bogato zdobione ornamenty pod sufitem! Wprowadzają szyk i klasę do pomieszczenia. Podobną rolę odgrywa efektowna srebrna klatka zawieszona nad łóżkiem. Każdy szczegół w pokoju jest starannie dobrany. Dekoracje na szafkach nocnych, a przede wszystkim białe wysokie ozdoby przy parapecie świetnie uzupełniają całość.

aranżacje sypialni


Niezwykle gustownie wyglądają też komódki, a szczególnie toaletka. Stworzona z lustrzanych tafli sprawia niesamowite wrażenie. Stylowy fotel obity atłasem dobrze się z nią komponuje. Mieszkanie zdecydowanie kojarzy mi się z bogactwem i luksusem :) Nawet pewną formą przepychu. A Wam?

toaletka w sypialni inspiracje


eleganckie meble
Pokój przechodni prowadzi do sypialni. Konsekwentnie podkreśla styl panujący w całym domu. Szczególnie wyróżniają się ornamenty pod sufitem oraz lampa na długim kablu. Miejsce może służyć do wypoczynku lub pracy.

stylowe aranżacje wnętrz


Źródło zdjęć: tutaj

 


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.