Inne

Moje tricki jak wybrać idealną podłogę do mieszkania

Wersja 2

Tu mamy znacznie chłodniejszy odcień podłogi. Chłodne kolory optycznie powiększą nam przestrzeń, więc są idealne do małych powierzchni. I zauważcie jak pięknie wybija nam się drewno i ten granat przy takiej podłodze. Tu dzięki temu, ze podłoga jest bardzo neutralna możemy wyróżnić nasze meble, a drewnem ocieplić całą aranżację. To jedna z moich najbardziej ulubionych podłóg Quick Step Dąb szary TennesseePasuje prawie do wszystkiego. Natomiast w tej kolorystyce, najbardziej podoba mi się wersja numer 3.

Podłoga w chłodnym odcieniu (54853)

Wersja 3

Ten kolor podłogi jest dla mnie najbardziej idealny. To cieplejszy odcień szarości! I tu jest jeden z moich tricków. Chłodne kolory powiększają przestrzeń, ale warto wybrać ich cieplejsze wersje i voila! Mamy to! Dzięki temu przestrzeń będzie wydawała się przestronna i będzie znacznie przytulniej. Tutaj granat świetnie harmonizuje z odcieniem podłogi - to Krono Original Dąb Lakeland Expert Choice.

Jeśli więc zastanawiacie się nad tym, że macie inny kolor na oknach, inny na meblach - wybierzcie odcienie szarości na podłogę, bo dzięki temu wprowadzicie neutralna barwę, która nie będzie gryzła się z pozostałymi.

Podłoga w ciepłym odcieniu szarości (54854)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.