Naprawdę efektowne before & after łazienki, czyli przemiana z ciemnej małej przestrzeni w rozbieloną rustykalną oazę!

Spieszę, by podzielić się z Wami łazienkowymi inspiracjami! Dokładniej aranżacją before & after, która jak zwykle ciekawi i we wręcz zadziwiający sposób zdradza, ile można osiągnąć już przy drobnych zmianach w danym wnętrzu, a co dopiero przy całym jego remoncie! I tak oto ze standardowej, zwykłej przestrzeni właściciele domu wykreowali rustykalną oazę, pełną nawiązań do natury i... jej przejawów na każdym kroku :) Spójrzcie sami i oceńcie - niezależnie od własnego ulubionego stylu taka aranżacja przykuwa do siebie uwagę, prawda?

 

 

rustykalna łazienka inspiracje
+ pokaż całość

Dla porównania zerknijmy na wnętrze before. Myślę, że różnica jest diametralna, nie tylko w zakresie kolorystycznym, ale przede wszystkim właśnie tego wyjątkowego klimatu, który nadano w wyremontowanym pomieszczeniu! Wcześniej w łazience było dość ciemno, nawet powiedziałabym, że mrocznie :) Dobrana kolorystyka ścian i mebli oraz niedostateczne oświetlenie tworzyły z tego miejsca mało zachęcającą przestrzeń. Za każdym razem, na przykładzie różnorakich inspiracji, potwierdza się, jak ważne jest zadbanie o właściwe oświetlenie we wnętrzu! Szczególnie w małych pomieszczeniach, gdzie brak dostępu do światła dziennego, należy umiejętnie operować dobieranymi barwami i źródłami sztucznego światła, by uniknąć wrażenia przytłoczenia i przygaszonej energii. Właściciele domu, mając to na względzie, przemienili jedną z takich właśnie łazienek w jaśniutką i przyjazną strefę kąpielową :)

 

łazienka before

Niesamowicie efektowne dodatki wdzięcznie zapełniają białą przestrzeń. Spójrzcie chociażby na lustro w niepowtarzalnej drewnianej ramie czy na półkę wiszącą wykonaną własnoręcznie z okrągłej tacy. Sprytne i nieszablonowe sposoby na urozmaicenie aranżacji okazały się tu strzałem w dziesiątkę!

lustro w drewnianej ramie w łazience
oryginalne dodatki do łazienki

Dbałość o szczegóły widać dosłownie na każdym kroku. Nawet opakowania z mydełkami i innymi łazienkowymi akcesoriami idealnie podkreślają ogólny styl panujący we wnętrzu. A jak podoba Wam się dekoracyjny lampion uzupełniony... szyszkami? :)

naturalne dodatki do łązienki

W łazience znajduje się sporo klimatycznych dodatków, prostych, a jednak momentami nieco zaskakujących formą. W ogóle docenianie prostoty i naturalnej formy jest już bardzo popularne i stale rośnie w siłę :) Miło popatrzeć, jak w przeróżnych inspiracjach uwzględnione są drewniane i inne elementy, stylizowane na wyjęte wprost z... lasu, wody, piachu... ;) "Nieokrzesana" forma drewna bywa piękna, tak samo zresztą wiele osób zachwyca się surowymi cegłami czy tworami z kamienia, wikliny. Te wszystkie dary natury potrafią w cudowny sposób wnieść sporo wdzięku i niepowtarzalnej aury do wnętrza, w jakim się znajdą!

akcesoria w łazience
dekoracje w łazience
elementy z drewna w łazience

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.