Naprawdę inspirująca kawalerka w stylu skandynawskim! Czyli 33 m2 swobody, estetyki i funkcjonalności w przyjemnym wydaniu :)

Gotowi na inspirującą kawalerkę? O powierzchni jedynie 33 m2, a odczuciu, że jest... duuuuużo więcej? ;) Jeśli tak, zapraszam do zwiedzania dzisiejszego mieszkania, czyli właśnie jednopokojowego lokum, w którym ani trochę nie czuć ograniczonej przestrzeni! Wręcz przeciwnie, jak dla mnie jest tu mnóstwo miejsca, w sam raz na spokojny wypoczynek, spotkania z przyjaciółmi czy aktywne rozwijanie swoich pasji, np gimnastykę. Tak, tak, ten argument myślę też ma spore znaczenie, bo dla przykładu w kawalerce, w której kiedyś mieszkałam nie za bardzo były warunki do przeciągania się ;) Natomiast tutaj króluje swoboda, owszem mieszkanie nadal nie należy do większych, ale jednak jest całkiem wygodnie zaaranżowane. Nie bez znaczenia jest tutaj wysokość pomieszczenia - na tyle duża, że pozwoliła wygospodarować minisypialnię na antresoli, na którą prowadzi drabina!

aranżacja kawalerki w bieli i szarości
+ pokaż całość
drabina w aranżacji wnętrza

I jak Wam się podoba? Nie czuć typowego dla kawalerek ograniczenia, prawda? Całą część mieszkalną zaaranżowano na otwartej przestrzeni, co oczywiście szczególnie w przypadku takiego metrażu jest najlepszym rozwiązaniem. Na jednej ścianie aneks kuchenny przechodzący w małą strefę jadalnianą, dalej kąt wypoczynkowy... a po drabinie na górze - wspomniana wcześniej sypialenka :) Jest tu naprawdę przytulnie i miło, i aż przychodzi ochota, by pobyć trochę w takim miejscu :) Naturalnie, gdyby nie umiejętnie stworzony wystrój, odpowiednia baza kolorystyczna i dobrze dobrane dodatki, mieszkanie nie prezentowałoby się tak zachęcająco! To dowód na to, że każde, dosłownie każde wnętrze i każdy dom można zaaranżować w przyjazny, jak najbardziej funkcjonalny i po prostu piękny sposób - i temu też służą inspiracje na Lovingit, właśnie takie, jak ta! :)

aranżacja kuchni z jadalnią
aranżacja otwartej przestrzeni
otwarta przestrzeń z góry

W kuchni postawiono na biel z delikatnym uzupełnieniem naturalnego drewna, które w szarej przestrzeni ładnie ociepla i dodaje naturalności aranżacji. Dzięki takiej wysokości wnętrza nawet całkiem masywne zabudowane szafki wyglądają naprawdę lekko. Drobne dekoracje w kilku miejscach wprowadzają do mieszkania przytulny, domowy charakter.

biała kuchnia z jadalnią

Zajrzyjmy na antresolę, czyli do małej, ale funkcjonalnej sypialni, w której pomimo niewielu elementów aranżacja wydaje się naprawdę... bogata! Kolorowe poduszki na materacu, taca - jak zwykle praktyczna i dekoracyjna, czyli idealny sposób na ozdobę w małym wymiarze! Co sądzicie o tym kąciku?

sypialnia na antresoli

Przedpokój, podobnie jak reszta mieszkania, utrzymany jest w barwach przyjemnej szarości i także nie zawiera żadnych zbędnych przedmiotów. Pewnego rodzaju minimalizm jest tym, co cechuje całe mieszkanie, a także skandynawski styl, który umiejętnie ocieplono pojedynczymi dodatkami. Obraz wiszący w przedpokoju dostatecznie ożywia i dekoruje spokojną przestrzeń, nie naruszając przy tym porządku czy harmonii jednobarwnej aranżacji.

aranżacja szarego przedpokoju

W łazience także postawiono drabinę, ale w roli wieszaka na ręczniki. Pojedyncze czarne dodatki wyznaczają w dużej mierze charakter wnętrza, nie tylko tu, ale także w części dziennej mieszkania. Skandynawska prostota i ciekawe elementy uzupełniające wystrój tworzą inspirującą aranżację, prawda? :)

biało-czarna łazienka
dekoracje we wnętrzu

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.