Naturalnie, świeżo i kobieco - aranżacja mieszkania inspirowana plażowym klimatem

Właścicielka tego mieszkania uwielbia wszelkie nawiązania rodem z domków przy plaży. Stąd też jasna kolorystyka, gdzie dominują spokojne barwy ziemi przeplatane ze świeżym i ożywczym błękitem. Do mnie osobiście taka propozycja bardzo przemawia. Mogłabym tu poczuć się jak u siebie w domu już od przekroczenia progu :) Jest subtelnie, miło i niezwykle harmonijnie - prawdziwa bajka i balsam do zmysłów! Ha, zaaranżować wnętrze, które będzie wywoływało takie emocje, to nie lada sztuka. Ja poddaję się im całkowicie. Jestem ciekawa, czy Wy odbieracie je podobnie :) Wejdźmy do przedpokoju, niby zwykłego, a jednak już wiele obiecującego na wstępie! Ten kącik składa się w zasadzie z kilku pojedynczych elementów, a jako całość wygląda dość intrygująco. Co przyciąga Waszą uwagę na pierwszy rzut oka? :)

aranżacja przedpokoju

Słyszycie już ten szum morskich fal i powiew ożywczej bryzy? Błękitne drzwi wejściowe są dość rzadko spotykane - a szkoda, spójrzcie tylko, jakie ciekawe sprawiają wrażenie!

błękitne drzwi wejściowe
+ pokaż całość

Na salon wprost nie mogę się napatrzeć :) Panuje w nim jakaś kojąca aura i mnóstwo naturalności. Prezentuje się przy tym też elegancko (spójrzcie chociażby na lustro w srebrnej ramie). Galeria zdjęć zawieszonych na ścianie zachowuje wspomnienia i tym samym dodaje aranżacji osobistego wydźwięku. Takie przedmioty, jak żaglówka wyeksponowana na komodzie czy muszelki, zdradzają miłość do nadmorskiego klimatu :) Zwróćcie uwagę, że to nie wszystko: oryginalne białe poroże zawieszone nad kominkiem w ciekawy i nawet zaskakujący sposób uzupełnia przestrzeń. Można wręcz powiedzieć, że stanowi przysłowiową kropkę nad i :)

aranżacja salonu
morskie dekoracje
salon z kominkiem

Półki zagospodarowane są oszczędnie, dzięki temu sprawiają bardzo schludne wrażenie. Wymalowane wnęki ożywiają nieco aranżację i pozwalają też lepiej zaprezentować książki, wina i dekoracje. Widać tutaj kobiecą rękę przy planowaniu aranżacji :)

ekspozycja na regale

Z salonu przechodzi się do kuchni. Jest całkiem wygodna i niepozbawiona uroku. Drewno wprowadza naturalny, radosny nastrój do wnętrza, który potęgują zielone dodatki. Kuchnia jest na tyle spora, że w jej środku postawiono wyspę z krzesełkami po jednej stronie. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w porze śniadaniowej :) Oświetlenie jest dość nowoczesne. Kolejny raz spotykamy oryginalne i subtelne jednocześnie dodatki, które nadają wnętrzu smaczku.

salon z jadalnią
kuchnia z wyspą
kuchnia inspiracje

Sypialnia mnie totalnie zachwyciła. Przede wszystkim ten dobór kolorów oraz dopasowany do aury obraz. Takie drobne, niepozorne zabiegi decydują o całym charakterze wnętrza. Wspaniały kojący klimat, bliskość natury i wyciszające barwy - czy trzeba czegoś więcej w kobiecej sypialni?

aranżacja sypialni
sypialnia inspiracje

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.