Nie czekaj tak jak ja na Ostateczną Ostateczność i wygraj moją metamorfozę!

Pamiętacie mój projekt „no stairs” i wiecznie niezrobione schody? Pół roku mieszkaliśmy w totalnej prowizorce. Całe mieszkanie było praktycznie skończone, każdy dodatek dopieszczony, a schody w kompletnej rozsypce.  Wszystko zaczęło się od tego, że chcieliśmy nasze stare przerobić na nowe. To znaczy wyburzyć ściankę i tam dać barierkę. Niby prosta sprawa, prawda?:)

Schody w remoncie (52308)

Na względzie mieliśmy finanse i maksymalne ograniczenie kosztów. Dlatego zdecydowaliśmy, aby wykorzystać stare stopnie. Jednak, co stolarz to machał głową i miał inny pomysł na to, aby je przerobić. To była totalna prowizorka przez pół roku. Jeśli śledzicie mojego Instagrama to na pewno pamiętacie te nasze momenty kulminacyjne, gdzie przy dwójce dzieci (w tym noworodek) nie mieliśmy żadnych schodów, a jedynie stalową konstrukcję:)

Konstrukcja stalowa - białe schody (52309)

W końcu przemalowaliśmy nasze stare stopnie. Powoli zbliżaliśmy się ku końcowi i nagle okazało się, że to niemożliwe. Nadeszła Ostateczna Ostateczność. Straciliśmy pół roku, a i tak było trzeba całą konstrukcję pociąć i wstawić kompletnie nowe schody od zera. Uwielbiam DIY, ale przerobienie niektórych rzeczy czasem nie ma po prostu sensu. Sami zobaczcie:) Stalowa konstrukcja i tak wystawała spod wangi.

Nieudana prowizorka (52310)

Też tak kiedyś mieliście? Przekładaliście remont, aż do momentu sytuacji bez wyjścia? Sami tego doświadczyliśmy. I już nigdy więcej! Czekanie na Ostateczną Ostateczność to najgorsze z możliwych rozwiązań. Chcieliśmy zaoszczędzić pieniądze, a straciliśmy i czas i pieniądze:) Nie wspominając o nerwach!

Lepiej mieszkać pięknie tu i teraz. Nie odkładać planów na bliżej nieokreśloną przyszłość! Teraźniejszość jest najważniejsza! Wzięliśmy kredyt i jest teraz tak jak sobie wymarzyliśmy. I Wam też polecam! Mamy teraz wymarzone wnętrze z pięknymi schodami.

Wygraj metamorfozę (52313)

Fot. Małgorzata Opala

Nie czekajcie na Ostateczną Ostateczność! Ja Wam już w tym pomogę!. Wrzucajcie na wydarzenie zdjęcia Waszych pokoi, które chcecie zmienić, a ja wraz z BGŻ BNP PARIBAS przygotuję dla Was metamorfozę! Dostaniecie od nas moodbord, wizualizację wnętrza, wszystkie linki - gdzie co kupić i aż 10 tys. zł na metamorfozę Waszego wnętrza. Uchronimy Was przed Ostateczną Ostatecznością.

Wygraj metamorfozę (52312)

Obserwujcie to wydarzenie od dziś. Będę wrzucała Wam tam cenne porady dotyczące aranżacji mieszkania. Czekamy też na Wasze prowizorki, jakich doświadczyliście i Wasze wnętrza, które czekają na remont. Do dzieła!:)

Do wygrania moja metamorfoza i 10 tyś zł. na jej przeprowadzenia dla Was ode mnie i BGŻ BNP PARIBAS! Nie mogę się doczekać, aby zmienić i Wasze wnętrze!Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.