Niesamowita aranżacja mieszkania z elementami vintage w białym drewnie i z białą podłogą!

Takiego mieszkania się nie zapomina :) Aranżacja jest bardzo stylowa, świetnie oddaje charakter vintage dzięki dobranym z rozmysłem meblom i poszczególnym dodatkom. Jednocześnie dominujący kolor wprowadza świeżość, nawiązuje do naturalnego klimatu skandynawskiego. Jeśli lubicie takie połączenia, koniecznie rozejrzyjcie się w tym domu :) Kuchnia wydaje się ogromna. Oprócz faktycznej przestrzeni na to wrażenie wpływa także kolorystyka wnętrza. Nie tylko ściany, ale także podłoga ma śnieżnobiały odcień. W połączeniu ze światłem słonecznym kuchnia zyskuje piękny blask i przyjazną aurę. Na samym środku ustawiono malutki błękitny stolik. Wyjątkowo zgrabnie się tu wpisuje, a swoim kolorem nawiązuje do lodówki SMEG widocznej w głębi. Pełni funkcję podręcznej wyspy, choć ze spokojem zmieściłaby się tu większa. Drobna forma stoliczka dodaje jednak lekkości. Całość prezentuje się bardzo inspirująco.

Kuchnia wydaje się ogromna. Oprócz faktycznej przestrzeni na to wrażenie wpływa także kolorystyka wnętrza. Na samym...
+ pokaż całość

Jadalnię rozświetla bardzo duże okno, pod którym ustawiono biały stół z białymi krzesłami. Ten kolor zdecydowanie przeważa w aranżacji, jednak wcale nie wygląda ona monotonnie. To dzięki sporej liczbie dodatków w bardziej nasyconych barwach. Wystarczy spojrzeć na niebieski wazon na blacie, którym jest tak naprawdę stara konewka. Tego typu elementy vintage tworzą klimat mieszkania. Z kolei dwie dość masywne lampy zawieszone pod sufitem czy akcenty drewna kojarzą się ze stylem skandynawskim. W jadalni warto zwrócić uwagę na ciekawą formę grzejników. Dostosowując się do miejsca, właściciele wybrali pionowe, ale ich umieszczenie po obu stronach okna wygląda na celowy i dekoracyjny zabieg.

Jadalnię rozświetla bardzo duże okno, pod którym ustawiono biały stół z białymi krzesłami. Ten kolor zdecydowanie...
Aranżację jadalni urozmaica wiele oryginalnych elementów. Jeden z nich to niebieski wazon na blacie, którym jest tak...

W salonie wyraźnie dominuje klimat vintage. Stare meble wprowadzają sentymentalny nastrój. Ciekawie prezentuje się skrzynia na środku pokoju pełniąca funkcję stolika kawowego. Odrapana w niektórych miejscach farba doskonale podkreśla charakter, o jaki chodziło właścicielom domu. Choć dekoracji jest niewiele, to jednak ich wyrazista forma wystarcza, by wzbogacić wystrój salonu. W następnym pokoju wypoczynkowym postawiono dużą narożną sofę w bardziej nowoczesnej postaci. Pasiaste poduszki w odcieniach błękitu i granatu z wdziękiem ją ozdabiają. Mały stoliczek kawowy na rzeźbionej podstawie wnosi nieco elegancji i romantycznego charakteru.

W salonie wyraźnie dominuje klimat vintage. Stare meble wprowadzają sentymentalny nastrój. Ciekawie prezentuje się...
W salonie postawiono dużą narożną sofę w nowoczesnej postaci. Pasiaste poduszki w odcieniach błękitu i granatu z...

Aranżacja przedpokoju łączy cechy różnych stylów. Znajdują się tu meble vintage, świeżość i lekkość wzorowana na skandi, ale można wyczuć tu także przyjemny klimat stylu Hampton. Całość daje niezwykły efekt, który wiele osób może zainspirować :) Bardzo prostą, a jednocześnie oryginalną dekorację stanowią przymocowane do ściany słomkowe kapelusze. Wprowadzają wakacyjną aurę i urozmaicają paletę barw w przedpokoju.

W przedpokoju bardzo prostą, a jednocześnie oryginalną dekorację stanowią przymocowane do ściany słomkowe kapelusze....

Sypialnia wygląda bardzo przytulnie, a jej aranżacja jest ciepła i przyjazna. Mają na to wpływ wybrane materiały, czyli przede wszystkim drewno. Pomalowane na biało bądź w naturalnej postaci pięknie ozdabia przestrzeń. Komoda w pastelowym kolorze dodaje romantycznego charakteru. Niebieskie dodatki nawiązują z kolei do nadmorskiego stylu Hampton. Podoba Wam się taki pomysł na aranżację sypialni? :)

Sypialnia wygląda bardzo przytulnie, a jej aranżacja jest ciepła i przyjazna. Maja na to wpływ wybrane materiały, czyli...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.