Niespotykane before & after małej łazienki w czterech kontrastowych barwach i z dekoracyjnymi niespodziankami :)

Uwaga, teraz będzie bardzo odkrywcza myśl: łazienki zazwyczaj są łazienkami... ;) To stwierdzenie, jakby nie klasyfikować jego sensowności, ma wprowadzić do bardziej rozbudowanej tezy, mianowicie takiej, że aranżacje łazienek, do których przywykliśmy, są zazwyczaj typowe. Tj. toaleta, umywalka, prysznic czy wanna (a może jedno i drugie) i dalej przeważnie płytki, może czasem deski o podwyższonej odporności na wilgoć plus wszelkie dodatki, elementy wykończeniowe. I o te dodatki właśnie chodzi - wazoniki, miseczki, kwiaty, wiklinowe kosze czy kolorowe pojemniki, dekoracyjne zawieszki czy ewentualnie jakieś zdjęcie - do takich właśnie ozdób w pokoju kąpielowym, niezależnie od jego wielkości, jesteśmy przyzwyczajeni. Rzadziej natomiast spotyka się aranżacje, które przejmują nie tyle z tradycyjnych, a więc i w pewien sposób standardowych rozwiązań, ale raczej z... wystroju innych wnętrz! A dzisiaj właśnie taką łazienkę chciałabym Wam zaprezentować. Czerpiącą z salonowych inspiracji i to w dość wyszukanym stylu. Spójrzcie na ujęcia before - całkiem miło, choć może zwyczajnie, klasycznie - oraz na efekt after - gdzie wnętrze zyskało na kontrastowym połączeniu barw i dekoracji o zróżnicowanym charakterze.

łazienka before
+ pokaż całość
łazienka after

Jako całość łazienka wygląda tak zadziwiająco czy nieszablonowo, ponieważ zestawiono tutaj ze sobą wiele różnych pozornie drobnych dodatków i rozwiązań. Jednym z nich jest podłoga w wyraziste karo - czy mało razy oglądaliśmy taki wzór, i to nie tylko w kuchni czy przedpokoju, ale właśnie łazience? Tutaj natomiast nabiera jakby nowego znaczenia, tak wkomponowana w wystrój podłoga przyjmuje zupełnie inny charakter dzięki uzupełniającym ją elementom. Takim jak na przykład... biało-czarna toaleta :) Projektanci sami przyznają, że wybór czarnej klapy był dokładnie przemyślany! Do tego białe i czarne płytki ścienne w formie małych kwadratów "przedłużają" podłogowy efekt w górę.

podłoga w karo w łazience
aranżacja łazienki

Biel i czerń to klasyczne skrajne kolory, które już same w sobie tworzą w łazience silnie oddziałujące pod względem wizualnym zestawienie. Ale to jeszcze nie wszystko! Zdecydowano się do nich dodać kolejne odważne połączenie - granatu i czerwieni, a zatem razem mamy aż cztery mocne, nasycone barwy, z których żadna nie myśli ustępować drugiej pierwszeństwa ;) Tym samym łazienka staje się pełną mocy i niezwykle oryginalną przestrzenią. Okazuje się, że jednak na tym również jeszcze nie koniec... Przysłowiową kropką nad i są typowo salonowe dekoracje, takie jak malowany portret w starej ramie, przypominająca kły czy rogi stojąca na toalecie ozdoba czy też finezyjny i bogato ornamentowany kinkiet ścienny. I jak podoba Wam się taka łazienka before & after? :)

łazienka w kolorze niebieskim
salonowe dekoracje w łazience
granatowa ściana w łazience

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.