Salon

Nietypowa aranżacja mieszkania z mocno wyeksponowanym indywidualizmem - wnętrza dla artystów i nie tylko :)

Oto przykład, jak można zaaranżować mieszkanie, by zadziwiało swoją oryginalnością i burzyło stereotypy :) Aranżacja jest dość specyficzna i nie każdemu przypadnie do gustu. Kojarzy mi się z artystycznym klimatem, jaki panuje wśród malarzy, pisarzy, wykonawców estradowych - bo i z takiego też środowiska wywodzą się właścicielki tego domu. Przejdźcie się po tym mieszkanku i podzielcie swoją opinią - jestem bardzo ciekawa, co sądzicie o takich aranżacjach :)

aranżacja salonu

+ pokaż całość

Kuchnia jest dość szeroka, co pozwoliło przedzielić ją szafkami. Niezwyczajna podłoga czy charakterystyczny obraz zdecydowanie dodają aranżacji tzw. pazura. Tak poza tym umeblowanie wydaje się być tradycyjne, a nawet skromne. Wszystko zasadza się na oryginalnych dodatkach we wnętrzu i sposobie ich zademonstrowania.

aranżacja kuchni
dodatki w kuchni

W ciekawy sposób połączono część kuchenną z salonem - za pomocą składanego stołu. Blat, który można w każdej chwili złożyć i rozłożyć jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Do tego składane krzesełka i w jednym momencie zyskujemy dodatkową przestrzeń w salonie :)

kuchnia połączona z salonem
składany stół w salonie

Największą chlubą właścicielek jest ogromne okno w salonie. Nie dziwię się - uwielbiam wszystkie tego typu źródła naturalnego światła :) Okno rozjaśnia długie pomieszczenie i łączy salon z werandą. Roślinność, a szczególnie duże drzewko na zewnątrz tworzą wspaniałą oprawę do odpoczynku.

aranżacja salonu
aranżacja werandy

Cała ściana zabudowana regałem pod sufit sprawia wrażenie pełności. Tym bardziej, że prezentuje wiele kolorowych przedmiotów - i to nie tylko książek :) Bardzo dużą rolę w aranżacji całego mieszkania odgrywają dekoracje. Również i na samym regale, a efekt jest tym większy, że same ozdoby są niezwykle oryginalne. W dużej części zrobione własnoręcznie, przykuwają do siebie uwagę gości zaraz po wejściu do salonu :)

regał w salonie
aranżacja na regale

Spójrzcie chociażby na dekorację stworzoną z samych... pasków do spodni! Albo na wyeksponowany album, specjalnie poplamiony. Tego typu przedmioty zaznaczają wyraźny, indywidualny charakter mieszkania i zdradzają upodobania jego właścicielek. A Wam, jak się podobają?

dekoracja z pasków na regale
dekoracje na regale

Na każdym kroku można spotkać coś niezwykłego i przy tym zaskakującego. Bardzo cenię taką niezależność i sposób wyrażania własnej osobowości poprzez aranżację przestrzeni wokół siebie. Jedyne, co budzi moje wątpliwości, to głowa hmm Eskimosa na hantli pod oknem... Takiej ozdoby, choćby najbardziej oryginalnej, do siebie bym nie wybrała :)

dekoracje w salonie

Sypialnia jest bardzo jasna i przytulna. Spójrzcie, jaką wystawkę stworzono tuż za łóżkiem. Zdjęcia w ramkach i różne pamiątki tworzą sentymentalną aurę w pokoju. Delikatne wzory na pościeli ożywiają i tak już ciekawą przestrzeń. Nawet tutaj czuć indywidualną stronę aranżacji :) Subtelnie i spokojnie, choć równie wyraziście, jak w pozostałych pomieszczeniach. No i przede wszystkim główna rola dekoracji - nawet bransoletki ułożone są w artystyczny sposób na komodzie ;) Jak podoba Wam się taka odsłona wnętrzarska? Do mnie przemawia, choć jak pisałam nie wszystko przyjęłabym u siebie. Pewna doza oryginalności jak najbardziej, ale jeśli idzie już w zbyt wielką ekstrawagancję, to rozwiązanie nie dla mnie ;) Sypialnia jest śliczna i myślę, że tutaj mogłabym naprawdę odpocząć. A Wy?

aranżacja sypialni
dekoracja z bransoletek

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.