Niewiarygodna metamorfoza łazienki Oli, czyli zwycięskie before&after:)

Ok, takiego before & after chyba jeszcze nie mieliśmy :) Nie chodzi tu o to, że zastosowano jakieś kosmiczne czy szokujące rozwiązania, ale raczej o to, że wnętrze przed remontem sama właścicielka nazywa... ruiną. Zresztą spójrzcie na fotorelację i przyznajcie - nie każdy podjąłby się z uśmiechem na twarzy wywracania klimatu tego miejsca do góry nogami! Nie każdy widziałby w nim też potencjał, jaki finalnie łagodnie wypływa z fotek after. Ale nie Ola - nasza dzielna czytelniczka, która dokonała niewiarygodnego ;) ;) Nie trzymamy dłużej w oczekiwaniu, tylko pokazujemy - ta-dam, ta-dam! Oto rezultat długotrwałej i ciężkiej pracy, która może napawać właścicielkę dumą i ogromną satysfakcją:

niewiarygodne before & after łazienki
+ pokaż całość

Materiał do pracy prezentował się naprawdę nieciekawie... Odrapane ściany, stare wyposażenie, które zaczął nadgryzać już ząb czasu - wnętrze wyglądało na brudne i, delikatnie mówiąc, niezbyt zachęcające. Jak się jednak okazuje, można stworzyć naprawdę miłą i zaskakująco przyjazną przestrzeń z każdego pomieszczenia! Wystarczą chęci i siły, pomysł i środki, aby wydobyć z danego miejsca całe jego ukryte piękno. Prawda? :)

łazienka before
łazienka przed remontem
drewniane elementy w łazience

I co Wy na to? Inspirujące choć troszkę? Myślę, że bardzo :) Pracy było naprawdę dużo i to wcale nie takiej lekkiej, a jak mówi Ola koncepcja wnętrza zmieniała się w trakcie remontu. Początkowo miało być bardziej nowocześnie, w kolorze piaskowym, z blatem pod umywalką. Jednak "w praniu" pojawiły się pewne problemy: z tym blatem, z wielkością i rodzajem płytek... Ostatecznie właściciele wymagającego wnętrza zdecydowali się na nietuzinkowe kafelki podłogowe z zakręconym wzorem, który z miejsca pokochali :) I pod te płytki została dobrana nowa koncepcja wystroju łazienki. Co o nich sądzicie?

płytki z mozaiką na podłodze w łazience

To właśnie czarno-białe kafelki pociągnęły za sobą lekką stylizację retro, która zagościła w narożniku przy oknie. Za pomocą stylowej umywalki, eleganckich baterii i wiekowego lustra udało się oddać klimat idealnie pasujący do kamienicy, w której mieści się mieszkanie. Pozostała część wyposażenia jest utrzymana w stylu nowoczesnym, natomiast to właśnie ten kącik miał wyznaczać dominujący charakter całej łazienki.

łazienka w stylu retro
styl retro w łazience

Cała aranżacja wygląda schludnie i czysto - to ogromna różnica w porównaniu do tego, co właściciele ujrzeli za pierwszym razem :) Wnętrze wypełnia prostota, a przy tym pewna doza elegancji; nawet powiedziałabym, że łazienka przybrała szlachetny wygląd, jaki kiedyś oglądało się w wytwornych domach. No, przynajmniej mnie się tak kojarzy ;) Plusem jest na pewno przestrzeń, jaką uzyskano, również dzięki sporej wysokości pomieszczenia, oraz duże okno rozjaśniające wnętrze naturalnym światłem.

aranżacja łazienki z białymi kafelkami

Źródło zdjęć: melinajakmalina.blogspot.comAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.