Niezwykła i pełna nostalgii aranżacja pokoju nocnego, czyli sypialnia w stylu prowansalskim!

Dziś coś specjalnego dla miłośników prowansalskiego stylu :) Ciepło, urok i sentyment to cechy, którymi można określić aranżację z wykorzystaniem wyjątkowych mebli ze Swarzędz Home, i myślę, że dobrze odnajdą się tu osoby poszukujące spokoju i wytchnienia. A ich zapewnienie to druga według mnie najważniejsza cecha sypialni, obok komfortowych warunków do snu :) Wnętrze charakteryzuje się niezwykłym bogactwem, przede wszystkim dekoracji, ale także faktur czy przedmiotów użytkowych. Przede wszystkim sypialnia jest bardzo przestronna, co dało szerokie pole do popisu właścicielom domu. Jedną ze ścian postanowili w całości wyłożyć czerwoną cegłą, która sama w sobie buduje już wyjątkowy klimat. Nie można nie zauważyć także roli drewna, bo masywne belki w drewnianej szarości obecne są na każdym kroku i widoczne praktycznie z każdego kąta. Elegancki żyrandol, obraz, dywany, praktyczne i dobrze dobrane do wystroju lustro stojące... to tylko początek :) W prowansalskiej sypialni znajduje się o wiele więcej przedmiotów i detali, na które warto zwrócić uwagę. Które spodobały Wam się najbardziej?

Sypialnia jest bardzo przestronna, co pozwoliło wyeksponować bogactwo aranżacji. Jedną ze ścian wyłożono czerwoną...
+ pokaż całość

Zazwyczaj ściana z czerwonych czy innych cegieł traktowana jest jako mocna dekoracja i pozostawiona sama sobie. W tej sypialni mamy jednak przykład potraktowania jej jako wdzięczną i wyrazistą - ale jednak bazę, która służy lepszemu wyeksponowaniu ozdobnych przedmiotów, jakie są na niej zawieszone. Prostokątna dekoracja tuż nad łóżkiem to tak naprawdę efektowny świecznik, który stanowi jeden z bardziej charakterystycznych elementów wystroju. Mieszanka dość stonowanych, ale jednak robiących wrażenie kolorów wypełnia subtelnie wnętrze. Sypiania skłania do wypoczynku i zanurzenia się w nostalgii, a jednocześnie jest na tyle bogata, że na pewno nie można się w niej nudzić.

Prostokątna dekoracja tuż nad łóżkiem to tak naprawdę efektowny świecznik, który stanowi jeden z bardziej...

Dwuosobowe łóżko wygląda wygodnie, a tym, co wysuwa się na pierwszy plan, jest z pewnością jego oryginalne wezgłowie. Znacząco wyróżnia się na tle czerwonej ściany i stanowi jeden z wielu detali, które dekorują i podkreślają niepowtarzalny styl wnętrza.

Dwuosobowe łóżko wygląda wygodnie, a tym, co wysuwa się na pierwszy plan, jest z pewnością jego oryginalne wezgłowie....

Przechowywanie w sypialni to bardzo ważna rzecz ;) Do szafki nocnej dobrano komodę z kompletu o zadziwiająco prostej formie, która w tak intensywnym żywiołowym otoczeniu przyjemnie równoważy charakter wnętrza. Trzy szuflady pozwalają na przechowywanie podręcznych elementów garderoby, zdaje się, że mebel jest całkiem pojemny. Lekko zaokrąglone brzegi dodają mu subtelności, a ciepły odcień drewna przyjemnie rozjaśnia sypialnię.

Do sypialni dobrano komodę o zadziwiająco prostej formie, która w tak intensywnym żywiołowym otoczeniu przyjemnie...
Komoda pozwala na przechowywanie podręcznych elementów garderoby, mebel jest całkiem pojemny. Jego drewniana forma w...

Na komodzie, jak widać, można wyczarować imponującą wystawkę pełną osobistych detali :) Rzeźbione świeczniki, lampka czy stare zdjęcie w ozdobnej ramie podkreślają sentymentalny klimat całego wnętrza. Szare drewno w tle wdzięcznie eksponuje mebel o prostej i eleganckiej formie.

Rzeźbione świeczniki, lampka czy stare zdjęcie w ozdobnej ramie podkreślają sentymentalny klimat sypialni. Szare drewno...

Zdjęcia: Swarzędz HomeAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.