Inne

Nowe miejsce pełne oryginalnych rozmaitości i rękodzieła, czyli ezebee.com :)

Rękodzieło stało się w ostatnich czasach baaardzo modne - i nic dziwnego! Sama, gdy mam do wyboru ładną, ale masowo produkowaną rzecz, i drugą podobną ręcznie wykonaną - chętniej sięgam po tę drugą ;) Nawet, jeśli artysta tworzy swoje dzieło w kilku takich samych egzemplarzach, to jednak nigdy całkowicie identyczne nie są. To właśnie ich największy urok, niepowtarzalność, którą osobiście bardzo cenię. Tym bardziej, że żeby wykonać jakiś prosty z pozoru użytkowy przedmiot, trzeba nie lada kunsztu. A Wy jak się na to zapatrujecie? Te rozważania prowadzą nas prościutko do nowego miejsca, które ostatnio odkryłam, czyli www.ezebee.com/pl - krainy, w której można znaleźć wszystkie takie jedyne w swoim rodzaju perełki i to... z różnych zakątków świata! Ezebee daje możliwość nie tylko kupowania, ale też promowania własnych produktów. Jeśli więc coś tworzycie, od poduszek i tekstyliów, przez biżuterię, po akcesoria do domu czy ogrodu - zajrzyjcie koniecznie :)

DSC_0358
+ pokaż całość

Na www.ezebee.com/pl znajdziecie kilka opcji - jedną na przykład dla kupujących czy wymieniających się, wśród których pewnie znajdę się i ja :) Drugą dla osób wykonujących dowolne przedmioty, które tutaj mogą sprzedać w dwojaki sposób. Albo zamieszczając pojedyncze drobne ogłoszenie, albo zakładając własny bezpłatny sklep online.

DSC_0347

Przeglądałam już torebki i pomysły na prezenty - niektóre bardzo apetyczne!, natrafiłam na ręcznie szyte laleczki i ładne bransoletki, a kategorii z podkategoriami są chyba całe dziesiątki :) Kilka produktów wybrałam dla przykładu, znajdziecie je poniżej - dajcie znać, które Wam się spodobały! Generalnie założeniem ezebee jest brak ograniczeń - ściśle sprecyzowane działy prezentują zbór oryginalnych przedmiotów z chyba każdej dziedziny życia. W każdym razie projekt jest na pewno ciekawy, do tego jest w czym przebierać i jest gdzie wystawiać swoje produkty, więc z czystym sumieniem zachęcam do zapełniania kategorii swoimi dziełami ;)

 

produkty ezebee.com

zegar ściennysrebrny plafonręcznik z motywem szewronu, ozdobny świeczniketui na telefonbeżowo-złoty koszyk, poszewka na poduszkę z motywem szewronu

Kolejną opcją, jaką przewidziano w portalu, jest możliwość dołączenia do społeczności ezebee, a nawet budowania i zarządzania siecią kontaktów biznesowych! W zasadzie gdzie nie spojrzeć, to znajduję coś nowego, na przykład własną ezebee walutę, odkrywanie miast w Polsce i na świecie z całym bogactwem produktów z tych miejsc, showroomy, opcje blogowania... Zresztą sprawdźcie sami, a pewnie już zdążyliście się zapoznać ze stroną :) Dajcie znać, jak Wam się podoba i czy znaleźliście coś dla siebie :)

Post powstał we współpracy z ezebee.com/plAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.