Nowoczesna aranżacja z klimatem loftu, czyli przestronne szare mieszkanie z żółtymi dodatkami

Takiego mieszkania zdecydowanie się nie zapomina! To kolejne z tych, na których warto na chwilę się zatrzymać, bo mogą zaoferować coś wyjątkowego, niepowtarzalnego albo oryginalnego. Projekt z pracowni Zukkini przyciąga do siebie ciekawym zestawieniem barw, zaskakującym oświetleniem oraz funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni. Duży i wysoki pokój dzienny łączy się z kuchnią ulokowaną w głębi. Tym, co najbardziej się tutaj wyróżnia, jest sofa w kanarkowym odcieniu. Wnosi pewnego rodzaju radość i świeżość do dość surowej aranżacji, opierającej się na industrialnych szarościach. Dalej wzrok przenosi się w górę i ląduje na efektownej, rozgałęzionej lampie złożonej z kilkunastu reflektorków. Nie widziałam takiej do tej pory, więc tym bardziej robi to na mnie wrażenie :) Projektanci pokusili się też o inne nieszablonowe rozwiązania, np. jasną podłogę i w miarę jasny sufit, a do tego czarne ściany pokryte farbą tablicową.

Duży i wysoki pokój dzienny łączy się z kuchnią ulokowaną w głębi. Tym, co najbardziej się tutaj wyróżnia, jest sofa w...
+ pokaż całość

Granica pomiędzy salonem a kuchnią jest niemal niewidoczna. Przebiega w miejscu, gdzie żółta sofa łączy się z półwyspem czy może blatem śniadaniowym. Aranżacja wnętrza jest dokładnie przemyślana i oprócz tych zaskakujących zastosowano w niej bardzo sprytne rozwiązania. Spójrzcie tylko na niemal niewidoczny grzejnik - gdzie się mieści? :) Pionowy, dość wysoki, szary, tuż przy ścianie telewizyjnej - wtapia się w tło i stanowi jednocześnie praktyczny element wyposażenia. Jaśniutkie drewno w postaci mebli przełamuje surowość kuchni i salonu, w których dominuje kolor betonu. Jednocześnie regały czy półwysep są bardzo proste, co również wnosi do aranżacji harmonię.

Granica pomiędzy salonem a kuchnią jest niemal niewidoczna. Przebiega w miejscu, gdzie żółta sofa łączy się z...
Jasny odcień drewnianych mebli przełamuje surowość kuchni i salonu, w których dominuje kolor betonu. Jednocześnie...

Połączenie jasnego drewna oraz czerni wygląda niezwykle efektownie. Aranżacja kuchni zyskuje dzięki temu na wyrazie i z pewnością należy do tych odważniejszych. Farba tablicowa na ścianach pozwala na dowolne kreowanie przestrzeni - można je upiększać rysunkami, wzbogacać hasłami, które inspirują, lub wykorzystać do celów praktycznych, np. do zapisywania list zadań i zakupów ;) W kuchni jedna rzecz zwraca szczególnie na siebie uwagę. Są to trzy lampy wiszące nad półwyspem, a raczej ich ciekawe klosze, które również łączą szary beton z jasnym drewnem.

Połączenie jasnego drewna oraz czerni wygląda niezwykle efektownie. Aranżacja kuchni zyskuje dzięki temu na wyrazie.

Czas przejść do efektownej sypialni :) Wnętrze jest bardzo wysokie i przestronne. Głównym elementem tutaj jest szerokie łóżko, ale tym, co bardziej przykuwa wzrok, pozostaje oryginalny pas ściany tuż za nim. Dekoracja z naturalnych desek stanowi jednocześnie wezgłowie, co potęguje niezwykłość i nieszablonowość aranżacji sypialni. Oprócz tego we wnętrzu znalazły się żółte meble nawiązujące do dodatków w tym kolorze, które widzieliśmy w salonie. Nie tylko kolor, ale także postać szafki nocnej i komody mogą zadziwiać. Wyglądają raczej jak sejf niż tradycyjny mebel w pokoju nocnym :) Po lewej stronie łóżka wnękę zabudowano szafą, nad którą umieszczono nowoczesne podświetlenie. Podoba Wam się taka aranżacja sypialni czy jest dla Was zbyt ekstrawagancka? :)

Wnętrze jest bardzo wysokie i przestronne. Głównym elementem sypialni jest szerokie łóżko, ale tym, co bardziej...
W sypialni znalazły się żółte meble które podkreślają jej oryginalny styl. Nie tylko kolor, ale także postać szafki...
Po lewej stronie łóżka wnękę zabudowano szafą, nad którą umieszczono nowoczesne podświetlenie. W sypialni wyróżnia się...

Źródło zdjęć: Pracownia ZukkiniAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit