Nowoczesny dom dla miłośników pięknego stylu, czyli z odwiedzinami u polskiej projektantki wnętrz :)

I proszę bardzo... I kolejny raz przekraczam wirtualnie progi domu, w którym mogłabym od razu zamieszkać... Jak będę pisać tak o każdym napotkanym mieszkaniu, to w końcu straci to na sile wyrazu ;) Ale taka prawda, patrzę na przestronną część dzienną, na nowoczesny salon i elegancką kuchnię, na ujmującą kolorkami jadalnię i inspiruję się wszystkimi detalami! Was też zapraszam w domowy świat Aleksandry z blog.stabrawa.pl, która jest projektantką wnętrz i prowadzi pracownię STABRAWA.PL, więc nic dziwnego, że jej cztery kąty zachwycają przemyślaną formą i zgrabnym wykończeniem :) Można tu znaleźć wiele elementów, które same w sobie są dość imponujące, jak np. schody i duże przeszklenia na całą wysokość budynku. Jak Wam się podoba?

aranżacja nowoczesnego domu
schody w aranżacji
+ pokaż całość

W zasadzie dominującym kolorem w aranżacji domu jest biel, natomiast silnymi akcentami, które dodają smaczku całości, są meble, ramy okienne i dodatki w czerni oraz szarości. Spójrzcie tylko na przyjemną aranżację kuchni. Białe i czarne szafki o gładkich frontach z połyskiem zyskują dodatkowo na eleganckim charakterze dzięki elementom z ciemnego drewna. Tym, co zwraca na siebie uwagę, są także lampy zawieszone na czarnych listwach. Jasne płytki na podłodze świetnie sprawdzają się w użytkowaniu.

aranżacja kuchni z jadalnią
aranżacja kuchni w czerni i bieli
białe i czarne meble w kuchni

W jadalni krzesła w radosnych kolorkach i wzorzyste wnętrze lampy wiszącej nad stołem wprowadzają dużo pozytywnej energii! To ciekawy i całkiem zaskakujący element w, wydawałoby się, szykownej i "poważnej" przestrzeni. Jestem jak najbardziej za takimi rozweselającymi aranżację zabiegami! A Wy?

jadalnia w nowoczesnym stylu

Bierzmy przykład z ładu w domowym gabinecie :) Wszystko ma swoje miejsce, katalogi, arkusze, szkice, dzięki czemu na biurku pozostaje dość miejsca do wygodnej pracy. Przyznam się Wam, że moje biurko lubi... zbierać pewne rzeczy. Za każdym razem, gdy je uporządkuję, lśni przykładną czystością i z mocą zachęca do działania! Jednak z czasem znajduje sobie miejsce dla kalendarza, skoroszytu z dokumentami, którym znudziło się przebywanie w szufladzie i postanowiły wyeksponować swe wdzięki na wierzchu... Jakieś zapiski i podręczne notatki na karteczkach luzem zaczynają zabierać coraz więcej wolnego obszaru... Słowem, tak właśnie spoglądam na swoje królestwo i planuję je porządnie ogarnąć - uwielbiam to, przynosi taką ożywczą świeżość :) Tak to akurat u mnie wygląda, dlatego też bardzo lubię spoglądać na tego typu inspiracje, jak ta poniżej - schludne biurko, ładnie dobrane do siebie dodatki, kreatywna przestrzeń do pracy. No i świetna fotka, która prezentuje akurat twórczy moment ;)

aranżacja domowego gabinetu
domowy gabinet w bieli

Oo, i proszę, nawet mamy nietuzinkowy, oryginalny element w wystroju domowego gabinetu, tj. ogniście czerwoną sofę i ścianę wyłożoną wycinkami z gazet... Od razu tworzy się inny klimat, prawda? :)

czerwona sofa w domowym gabinecie

Sypialnia z łazienką znajdują się na poddaszu. Oba pomieszczenia zaaranżowano w ciepłych szarościach, zachowując nowoczesny charakter domu. W pokoju nocnym dodatkową atrakcją jest tapeta z dużym motywem szewronu - dawno już takiej nie widziałam :) Drzwi na zdjęciu sypialni prowadzą do garderoby, łazienka jest już na korytarzu.

tapeta z szewronem w sypialni
aranżacja łazienki na poddaszu
kwiaty w aranżacji łazienki

Zdjęcia: fotograf Przemek Kuciński - niewformie.plAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit