Odkryłam mega materiał, który zrobi furorę w Twoim domu!

Kiedy urządzasz kuchnię, masz już wybrany design - to na co potem zwracasz uwagę? Z doświadczenia wiem, że na systemy szuflad, prowadnice, okucia…Myślisz nad trwałym blatem itd. itd. A zastanawiałeś się nad tym, czy ten sam design da się zastąpić czymś bardziej trwałym? Czy fronty, które wybrałeś są na pewno solidne? Moi drodzy kuchnie robimy na lata! Tak samo jest z łazienką, więc tu nigdy nie pozwalam Klientom oszczędzać! Tu trzeba  wybrać the best of the best! Na rynku jest milion rozwiązań,  a każdy zachwala swoje! Ja dziś opowiem Wam o materiale, który odkryłam już jakiś czas temu i totalnie go loving.

Kuchnia - Rehau (55296)

Sama jestem osobiście fanką kuchni z frezami, ale mnóstwo zarówno czytelników, jak i osób z którymi współpracuje lubi prostotę i nowoczesność! I wtedy polecam im polimerowe szkło! A co to takiego?

To właśnie ten materiał, który widzimy w kuchni powyżej. Występuję zarówno w wersji mat, jak i połysk. Można pisać po nim w wersji mat - kredą, a w wersji z połyskiem - markerem! I jest super łatwy w utrzymaniu, a w kuchni dla mnie to jedna z najważniejszych funkcjonalności. Musi schodzić wszystko szybko i sprawnie, bo w żadnym innym pomieszczeniu w naszym domu nie robimy takiego bałaganu. No dobra ja potrafię, ale to rzadkie zdolności

Płyta meblow mat (55297)

Jak widzicie co do kolorów to jest  w czym wybierać. Te wersje matowe to moje ulubione. Co jeszcze mnie urzekło? Mają gładkie krawędzie bez fug. Dzięki temu są higieniczne i najprostsze  w utrzymaniu. Słyszałam, że jedna z reklam tych płyt w salonie pokazuje, że taki front jest włożony w akwarium pełnym wody. I nic  z nimi się nie dzieje. I dlatego nazywa się je inteligentnymi.

Bezfugowe wykończenie (55298)

Jeśli zagadasz się z przyjaciółką przez telefon i przez przypadek uderzysz w szafki patelnią – nic się nie stanie! A jeśli Twoje dziecko pomyli i weźmie szorstką myjkę, aby pomóc Ci w czyszczeniu to one wykażą się odpornością na zarysowania. I to do mnie przemawia.

Jakość w kuchni (55299)

A tu stylizowałam tę kuchnię w jednym z poznańskich salonów. Wszystkie fronty to właśnie ten materiał, czyli szkło polimerowe.

Tak wyglądało przed stylizacją:

Kuchnia before (55300)

A tak po:

Kuchnia Rehau (55301)

Mają mnóstwo kolorów i jest w czym wybierać!

Kuchnia nowoczesna (55302)
Kuchnia szaro-biała (55303)

Tu ulubione szarości.

Fronty  meblowe Rehau (55304)

Są też i bardziej wyraziste, dla tych co lubią mocne akcenty.

Kolory frontów meblowych (55305)

Z tych płyt meblowych można tworzyć przeróżne kombinacje. I nie tylko do kuchni. Co powiecie na taką ścianę w salonie? Czarna płyta oraz szafka RTV zostały wykonane też z mega fajnego materiału. To z kolei akryl - RAUVISIO brilliant w macie (po nim również można pisać kredą, ale tylko na macie). 

Salon (55306)

Tu tez podjęłam się stylizacji dosłownie w ostatniej chwili za pomocą materiałów, które wykorzystywałam do kuchni. Zobaczcie efekt przed i po.

BEFORE

Salon before (55307)

AFTER

Salon po stylizacji (55308)

Drewno i czerń (55310)

Jeśli decydujecie się na proste formy w Waszych domach to polecam Wam ten materiał! Zresztą sami wypróbujcie – zapytacie o te materiały w skelpach! Weźcie markery i kredy:) Mają sieć dystrybucji w całej Polsce. Pod tym linkiem znajdziecie adresy! Jestem bardzo na TAK, a Wy?

Zdjęcia: Małgorzata OpalaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit