Oryginalna aranżacja mieszkania z drewnianymi meblami w salonie oraz białą kuchnią

Uwielbiam drewno we wnętrzach, więc z przyjemnością zapraszam Was w progi domu, którego aranżacja może urzec naturalnością i zaskoczyć oryginalnością. Jednocześnie! :) Duży pokój jest faktycznie duży, a przestrzeń zdaje się powiększać jeszcze otwarta kuchnia. Salon łączy się z nią poprzez półwysep kuchenny. Wystrój jest bardzo charakterystyczny, a zarazem przytulny. Klimatu dodają różnorakie ozdoby, szczególnie te ścienne, np. kompozycja ze wzorzystych talerzy lub symetryczna galeria czarno- białych fotografii po lewej stronie. Co ciekawe, do salonu nie wybrano klasycznej sofy, zamiast niej miejsca do siedzenia zapewniają cztery fotele o drewnianych ramach i wyplatanych siedziskach. Również one wzbogacają aranżację, szczególnie jeśli chodzi o jej dekoracyjny aspekt. Stolik kawowy to tak naprawdę sporej wielkości skrzynia z drewna, która zgrabnie komponuje się z innymi deskami w pomieszczeniu, np. tymi na podłodze. Roślina w wiklinowym koszu, kwiaty na parapecie także potęgują wrażenie naturalności w pokoju dziennym.

Salon łączy się z kuchnią poprzez półwysep kuchenny. Wystrój jest bardzo charakterystyczny, a zarazem przytulny....
Stolik kawowy to tak naprawdę sporej wielkości skrzynia z drewna. Zgrabnie komponuje się z innymi deskami w...

W salonie nie tylko meble prezentują się oryginalnie. Warto także zwrócić uwagę na poszczególne dekoracje, takie jak stary telefon na czarnej drabinie pod ścianą czy różne lampy. Wnętrze jest całkiem jasne, choć na pierwszy plan wysuwają się tu ciemne akcenty. W kuchni podłogę również wyłożono drewnianymi deskami, zachowując spójność aranżacji obu części pokojuj dziennego.

W salonie warto zwrócić uwagę na poszczególne dekoracje, takie jak stary telefon na czarnej drabinie pod ścianą czy...

Białe kuchenne szafki rozświetlają przestronne wnętrze. Zabudowa od podłogi do sufitu na najkrótszej ścianie pozwala na wygodne przechowywanie wszystkich akcesoriów i naczyń. Szafek jest w ogóle dużo, więc na pewno można się tu ze wszystkim pomieścić :) Oprócz pojemnej, dwuskrzydłowej lodówki, w głębi znajduje się także mała lodówka ze szklanymi drzwiczkami, która świetnie sprawdza się jako barek z butelkami wina, piwa i innych trunków, które wymagają chłodzenia. W kuchni nie ma wyspy kuchennej, jest za to na środku mały stolik z półkami, na których można trzymać podręczne drobiazgi. Ciekawy żyrandol oraz typografia w oknie ozdabiają przestrzeń.

Białe kuchenne szafki rozświetlają przestronne wnętrze. Zabudowa od podłogi do sufitu na najkrótszej ścianie pozwala na...
W kuchni nie ma wyspy kuchennej, jest za to na środku mały stolik z półkami, na których można trzymać podręczne...
W jasnej kuchni srebrne dodatki, takie jak krzesła czy okap, znacząco się wyróżniają. Razem z białymi szafkami tworzą...

Jadalnię ulokowano w wykuszu pokoju dziennego, co nieco oddziela ją od salonu. Oprócz tego aranżacja obu stref jest bardzo spójna. Łączy je podłoga z jednakowych desek oraz drewniane meble. W tak oryginalnej aranżacji nie brak przytulności i ciepła. Białe ściany oraz sufit w połączeniu z dużą liczbą okien sprawiają, że wnętrze jest bardzo jasne i przyjazne. 

Jadalnię ulokowano w wykuszu pokoju dziennego, co nieco oddziela ją od salonu. Oprócz tego aranżacja obu stref jest...

Stół na osiem osób wykonano z drewna. Masywny blat nawiązuje do starej komody ustawionej po prawej stronie, a także do samej podłogi. Okna z każdej strony wydobywają walory aranżacji opartej na naturalności. Proste w formie, choć oryginane oświetlenie znacząco dekoruje jadalnię.

Stół na osiem osób wykonano z drewna. Masywny blat nawiązuje do starej komody ustawionej po prawej stronie, a także do...

Po przeciwnej stronie pokoju dziennego znajduje się druga strefa wypoczynku :) Ta aranżacja salonu bardziej zbliżona jest do klasycznej, znajdujemy tu białą sofę oraz tradycyjny stoliczek kawowy. Również tutaj nie brak rozmaitych dekoracji oraz fotografii i grafik, które wpływają na nietuzinkowy charakter wnętrza.

W salonie postawiono sofę oraz pozostałe meble w białym kolorze. Paletę barw uzupełniono szarymi dodatkami. Taki zestaw...

Nie mogłam Wam też nie pokazać uroczego kącika do wypoczynku i zabaw dla dzieci :) Aranżację kameralnego, choć dość dużego wnętrza zdecydowanie urozmaica wisząca huśtawka. Różne ozdoby oraz tekstylia wypełniają przestrzeń, nadając mu przytulny klimat. Jak podoba Wam się cały dom i taki sposób aranżacji? :)

Aranżację kameralnego, choć dość dużego wnętrza zdecydowanie urozmaica wisząca huśtawka. Różne ozdoby oraz tekstylia...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit