Oryginalna aranżacja mieszkania z jasnym drewnem i żółtymi dodatkami

W kuchni nie ma żadnych wiszących szafek, przynajmniej na dłuższej ścianie, a zamiast nich zawisły delikatne półki. Wnętrze jest wysokie, zabieg ten tylko dodaje mu lekkości i wrażenia przestrzeni. Szara ściana stanowi ładne tło dla wystawionych na półkach ozdobnych detali. Girlanda ze świetlnych pomponów w rogu pomieszczenia także pełni funkcję dekoracyjną. Ciekawie w aranżacji kuchni prezentują się składane krzesła widoczne po prawej stronie.

W kuchni nie ma żadnych wiszących szafek, a zamiast nich zawisły delikatne półki. Wnętrze jest wysokie, zabieg ten...

Na środku kuchni umieszczono małą wyspę kuchenną. Jej obudowa ma biały kolor, a blat, podobnie jak wysokie krzesła przy nim, wykonano z drewna. To idealnie podkreśla skandynawski styl, jaki służył za inspirację podczas urządzania mieszkania. Nad wyspą zawieszono żarówki na czarnych kablach, kolejne typowe dla wnętrz w stylu skandi rozwiązanie. Drewniany parkiet na podłodze pięknie nawiązuje do natury.

Na środku kuchni umieszczono małą wyspę kuchenną. Jej obudowa ma biały kolor, a blat, podobnie jak wysokie krzesła przy...

Na drugiej ścianie kuchni znalazła się subtelna ozdoba. Miejsce nad blatem wyłożono ceramicznym pasem o wzorze w jodełkę, który podkreśla łagodną stronę aranżacji. Akcesoria kuchenne w miedzianym kolorze swoim ciepłym odcieniem nawiązują do drewnianego blatu.

Miejsce nad blatem w kuchni wyłożono ceramicznym pasem o wzorze w jodełkę, który podkreśla łagodną stronę aranżacji....


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.