Oryginalne before & after, czyli jak się sprawdza tapeta w łazience? Oraz metamorfoza pralni ;)

Zastanawiacie się może nad tapetą zamiast tradycyjnego koloru na ścianie? Dobrze trafiliście, bo dzisiaj mam dla Was ciekawe i przy tym dość nietypowe inspiracje... Zobaczymy, jak odmieniły się wnętrza łazienki i pralni właśnie z tapetami w roli głównej! I to nie takimi zwyczajnymi - po metamorfozie do aranżacji wkroczył wzór, zmieniając całkowicie dotychczasowy charakter. Nieszablonowo i kreatywnie, tak można w skrócie opisać nowe wnętrza. Myślę, że mogą zaintrygować i skłonić do refleksji nad ideą standardowego dekorowania czterech kątów. Miłośnicy oryginalnych rozwiązań, oto coś w sam raz dla Was! Przed zmianą pralnia wyglądała - szczerze powiedziawszy niezbyt przyjemnie, a wręcz jakoś przytłaczająco. Wąskie, małe wnętrze na pozór nie dawało wielkiego pola do manewru, a jednak... :) I pralnia after! Diametralna zmiana, prawda? A wystarczyło tylko przemalować szafki na biało i wyłożyć fragment ściany tapetą z intensywnie zakręconym wzorem ;)

Po

pralnia after

+ pokaż całość

Przed

pralnia before

Nawet w tak pobocznym pomieszczeniu właściciele pamiętali o roli dodatków w aranżacji. I właśnie w ten sposób całość zwieńczyły ciekawe, trafnie dobrane detale. Z jednej strony podkreślają nieszablonowy zamysł, a z drugiej strony działają na zasadzie kontrastowego zestawienia różnych motywów.

aranżacja małej pralni
wzorzyste dodatki w aranżacji pralni

W łazience zachodzą podobne przemiany :) Również z niewielkiego wnętrza, któremu niektórzy mogliby odmówić potencjału, udało się stworzyć niezwykłą przestrzeń, zupełnie odmienną od tych, które przywykliśmy oglądać w łazience. Nie ma tu bowiem standardowych płytek (jedynie piaskowa mozaika na podłodze), zamiast nich znów znajdujemy wzorzystą ścianę, o pokojowym charakterze. Na podobny klimat wpływają półki ścienne czy typografia lub świeże kwiaty w wazonie.

łazienka before
aranżacja białej łazienki z czarnymi dodatkami i wzorzystą tapetą
typografia i kwiaty w aranżacji

Zabawny motyw strusi chowających głowę w piasek (jeden z oryginalniejszych pomysłów na tapetę, prawda? ;)) zapoczątkował kolorystyczne wykończenie łazienki. Szafka pod umywalką i poszczególne elementy - jak np. kran oraz takie dodatki jak ręcznik czy klamka od drzwi, a nawet spłuczka od toalety! - w ciemnym, wpadającym w czerń odcieniu zdecydowanie kontrastują z resztą aranżacji. To, czym się przede wszystkim charakteryzuje, to niebywała dbałość o szczegóły i chęć wyróżnienia wnętrza w kreatywny, niepowtarzalny sposób. Myślę, że właścicielom domu naprawdę się to udało. Nie urządziłabym swojej łazienki dokładnie tak samo, ale doceniam pomysł i efekt jego realizacji. Jestem bardzo ciekawa, co Wy sądzicie o dzisiejszych before & after? :)

tapeta ze wzorem w aranżacji łazienki

Zwróćcie też uwagę na subtelnie wplecione w aranżację złote dodatki - rozgwieżdżoną ozdobę obok bukietu, lustro w pozłacanej ramie, pojemnik na patyczki higieniczne... Nawet mydło w płynie wydaje się mieć złotą poświatę :)

łazienka after
oryginalna tapeta na ścianie w łazience

P.S. Pamiętacie o konkursie?:)

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.