Oryginalne mieszkanie w czerni i bieli, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

To kolejne z oryginalnych, a jednocześnie pełnych przytulności wnętrz, jakie można znaleźć na instagramie. W swoje progi zaprasza @decoricasa, a ja nie mogłam oprzeć się, by się z Wami tym nie podzielić :) Zacznijmy od salonu, w którym dominują dwie eleganckie, tradycyjne barwy: biel oraz czerń. Za ich pomocą można stworzyć klasyczną i nawet wykwintną przestrzeń, jednak właścicielka postawiła na coś innego. Poprzez tak silny kontrast kolorystyczny podkreśliła rozmaite dodatki i detale w ciekawej, a czasem nawet oryginalnej formie. Narożna sofa ma białe obicie, które pięknie eksponuje ułożone na niej poduszki i pledy. Różne faktury, wzory oraz kształty sprawiają, że salon nabiera niepowtarzalnych cech. Tego typu aranżacja na pewno na długo zapada w pamięć. Rozejrzyjcie się dookoła i powiedzcie, co sądzicie o tak zróżnicowanej i jednocześnie spójnej przestrzeni :)

W salonie dominują dwie eleganckie, tradycyjne barwy: biel oraz czerń. Za pomocą tak silnego kontrastu kolorystycznego...
Narożna sofa ma białe obicie, które pięknie eksponuje ułożone na niej poduszki i pledy. Różne faktury, wzory oraz...
+ pokaż całość

Pokój dzienny, na który składa się salon, kuchnia oraz jadalnia, jest urządzony w jednolitym stylu. Czarne i szare akcenty zdecydowanie wyróżniają się na białym tle. Jasna podłoga oraz ściany prezentują się bardzo subtelnie. W aranżacji uwagę zwraca na siebie bogactwo dodatków, w każdym kącie można znaleźć jakiś drobiazg czy ozdobę, które razem dają wrażenie bogactwa. Jak podoba Wam się taki sposób urządzenia salonu?

Pokój dzienny jest urządzony w jednolitym stylu. Czarne i szare akcenty zdecydowanie wyróżniają się na białym tle....

Kuchnia to również duży kontrast kolorystyczny, a dla jego podkreślenia zdecydowano się na czarne szafki. Dodają wyrazistości całemu wnętrzu. Dla równowagi na ścianie zawieszono jedynie półki, które dodają kuchni lekkości. Masywne wiszące szafki, zwłaszcza w takim samym czarnym kolorze, mogłyby ją trochę przytłoczyć.

Kuchnia to duży kontrast kolorystyczny, a dla jego podkreślenia zdecydowano się na czarne szafki. Dodają wyrazistości...

Jadalnia umieszczona obok kuchni to prawdziwy artystyczny popis :) Jest w niej wiele elementów, różnego rodzaju, a jednak razem tworzą bardzo harmonijną i spójną całość. Biały stół z białym krzesłami w skandynawskim stylu otoczono wieloma dekoracjami. Warto zwrócić uwagę na galerię ścienną, a także na rozmaitość materiałów, które dodają jadalni przytulności.


Biały stół z białym krzesłami w skandynawskim stylu otoczono wieloma dekoracjami. Warto zwrócić uwagę na galerię...

Sypialnię tworzy wydzielony w pokoju kąt. Łóżko ustawione w rogu ma bardzo bogatą aranżację, zarówno na nim, jak i przed oraz nad, znajdują się różne dekoracje, które dodają uroku oraz tworzą przytulny nastrój. Baldachim z tiulu oraz delikatna zasłona zapewniają intymność. Dekoracje świetlne oraz świece dbają z kolei o romantyczny nastrój. Trzeba przyznać, że choć nie jest wielkie, to jednak to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego, prawda? :)

Sypialnię tworzy wydzielony w pokoju kąt. Łóżko ustawione w rogu ma bardzo bogatą aranżację, zarówno na nim, jak i...
Baldachim z tiulu oraz delikatna zasłona zapewniają intymność. Dekoracje świetlne oraz świece dbają z kolei o...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.