Piękna aranżacja wysokiego mieszkania ze ścianą z czerwonych cegieł, jasną sypialnią i dużym tarasem!

Jesteście gotowi na niesamowitą aranżację od Tak Po Prostu Wnętrza? :) Zasługuje na szczególną uwagę m.in. z tego względu, że mieszkanie jest wysokie, niezbyt duże i ma do tego nieregularny kształt. Efekt przekracza jednak oczekiwania, wnętrza prezentują się stylowo i mogą zainspirować wieloma detalami! Zobaczcie sami i podzielcie się, czy Wam też podoba się taki pomysł na urządzenie własnych czterech kątów :) Pokój dzienny łączy salon z otwartą kuchnią, a te dwie strefy rozgranicza w wyraźny sposób podłoga. W części wypoczynkowej wyłożono ją pięknymi drewnianymi deskami, natomiast w kuchni uwagę przykuwają do siebie geometryczne kafle o kontrastowych barwach bieli i czerni. Jednym z najbardziej wyrazistych materiałów we wnętrzu są czerwone cegły znajdujące się na ścianie za kolorową sofą. Radosne i nasycone odcienie kanapy oraz krzesła i poszczególnych dodatków zaskakują, a jednocześnie mocno urozmaicają aranżację salonu. Co jeszcze zwróciło Waszą uwagę w tym wnętrzu?

Pokój dzienny łączy salon z otwartą kuchnią, a te dwie strefy rozgranicza w wyraźny sposób podłoga. W części...
Jednym z najbardziej wyrazistych materiałów w salonie są czerwone cegły znajdujące się na ścianie za kolorową sofą....
+ pokaż całość

W rogu pokoju dziennego znajduje się prostokątny stół z tradycyjnymi krzesłami, z których jedno przykuwa do siebie uwagę żółtym kolorem. Jego słoneczny odcień wyróżnia się na tle ceglanej ściany, a bardzo wdzięcznie nawiązuje do niego dekoracja z małych słoneczników w wazonie, który stoi na blacie. Połączenie drewna i cegły zapewnia świeży i bardzo naturalny klimat w całym pomieszczeniu.

Żółty kolor krzesła wyróżnia się na tle ceglastej ściany. Bardzo wdzięcznie nawiązują do niego dekoracje z małych...

W kuchni widać nieregularność wnętrza, do którego dopasowano białą zabudowę. Czarne elementy oraz drewniane blaty urozmaicają wystrój, a przez mocny kontrast kolorystyczny aranżacja nabiera zdecydowanego wyrazu. W mieszkaniu dominują geometryczne wzory - na podłodze w kuchni były to sześciokątne kafelki, a gdy spojrzeć w głąb pomieszczenia, na przedpokój, widzimy pasiastą tapetę, również w biało-czarnej kolorystyce. Jak podobają Wam się takie oryginalne i odważne zabiegi podczas urządzania domu?

W kuchni widać nieregularność wnętrza, do którego dopasowano białą zabudowę. Czarne elementy oraz drewniane blaty...

Wyjdźcie też ze mną na taras! :) Jest absolutnie zachwycający! Przede wszystkim podoba mi się oczywiście ta wielkość, a zaraz po tym jej aranżacja :) Drewniane deski mają piękny odcień i tworzą niesamowicie relaksujące warunki. Zamiast tradycyjnych mebli ogrodowych wybrano modne meble z palet. Składana markiza chroni przed słońcem lub deszczem i wyznacza strefę wypoczynkową. Wartym uwagi elementem aranżacji tarasu jest dekoracja świetlna. Girlandę z żarówek przywieszono do ściany, tworząc artystyczną kompozycję. Przestrzeń zdobią także donice i skrzynki z dużymi kwiatami. Spójrzcie tylko na tę w rogu - umieszczono ją na białych kamykach, które dodatkowo dekorują całość.

Składana markiza chroni przed słońcem i deszczem. Wyznacza strefę wypoczynkową na przestronnym tarasie. Zamiast...
Wartym uwagi elementem aranżacji tarasu jest dekoracja świetlna. Girlandę z żarówek przywieszono do ściany, tworząc...
Drewniane deski mają piękny odcień i tworzą niesamowicie relaksujące warunki. Aranżację tarasu zdobią także donice i...

Sypialnia zachwyca świeżością i przytulnym klimatem. Paleta barw oparta na bieli i świeżych odcieniach błękitu to dla mnie idealna propozycja, która kreuje bardzo przyjemne warunki do wypoczynku. Dodatkowo aranżację pokoju urozmaicono żółtym stoliczkiem nocnym. Wyróżnia się w tym wnętrzu i jednocześnie stanowi nawiązanie do kilku żółtych detali, które są w salonie. Tuż przy wejściu do sypialni ustawiono szafę z lustrem. To wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni. Dzięki takim elementom jak biała lampa wisząca sypialnia nabiera lekkości.

Sypialnia zachwyca świeżością i przytulnym klimatem kreuje bardzo przyjemne warunki do wypoczynku. Dodatkowo aranżację...
Tuż przy wejściu do sypialni ustawiono szafę z lustrem. To wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni. Dzięki takim...

Źródło: Tak Po Prostu WnętrzaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.