Piękne i świeże mieszkanie w całości urządzone w bieli z delikatnymi pastelowymi akcentami

Z przyjemnością powracam do jednego z moich ulubionych motywów, czyli aranżacji... w całości skąpanej w bieli ;) Zapraszam Was w świat dość przestronnego, a na pewno wygodnie urządzonego mieszkania, gdzie dominuje lekki styl skandynawski, a na palecie barw - oprócz świeżutkiej bieli - znalazły się także bardzo przyjemne pastelowe akcenty. W całym domu czuć rodzinną atmosferę i ciepło, ale również uśmiech! Wydaje mi się, że wnętrza witają nas z radością i szeroko otwartymi... jak nie ramionami, to progami ;) Zajrzyjcie do samego salonu - bardzo prosta baza (jasna rama kolorystyczna, "zwyczajne" meble) niezwykle dużo zyskuje dzięki wplecionym subtelnie w niektóre miejsce wzorom, a także barwnym dodatkom. Na ścianach znajdujemy całą moc dekoracji, w różny sposób wyeksponowanej, np. za pomocą wdzięcznej girlandy świetlnej. Jednak nawet już wokół samej sofy wiele się dzieje! Praktyczny mebel stał się niesamowicie przytulny dzięki takiej liczbie poduszek i pledów. Drewniane elementy, wraz oczywiście z drewnianą podłogą, dobrze podkreślają skandynawski klimat i wypełniają wnętrze tak lubianą naturalnością.

W salonie postarano się o odpowiednią aranżację sofy. Praktyczny mebel stał się niesamowicie przytulny dzięki takiej...
+ pokaż całość
Salon urządzony w stylu skandynawskim urozmaicono wieloma dodatkami. Jedną ze wdzięczniejszych form dekoracji jest...

Oprócz delikatnych pasteli do salonu wybrano dodatki w bardziej nasyconych odcieniach. Uwagę zwraca na siebie przede wszystkim radosna żółta poduszka czy pomarańczowy lisek na grafice w galerii ściennej. Cała galeria również może zainspirować - ramki z ozdobami są nierównej wielkości, ułożone pozornie chaotycznie, jednak jako całość tworzą bardzo miłą dla oka kompozycję. W pokoju dziennym zastosowano także kilka złotych akcentów, chociażby w postaci małej lampy wiszącej nad sofą. Niemal na każdym kroku można natrafić też na girlandę świetlną, która kreuje wspaniały nastrój i wdzięcznie dekoruje przestrzeń już za dnia.

Oprócz delikatnych pasteli do salonu wybrano dodatki w bardziej nasyconych odcieniach. Uwagę zwraca na siebie przede...
W salonie zastosowano także kilka złotych akcentów, chociażby w postaci małej lampy wiszącej nad sofą. Girlanda...

Kuchnia z kolei to królestwo bieli i srebra. Zarówno meble, jak i sprzęty kuchenne nadają klimat całemu pomieszczeniu. W salonie bardzo ważną rolę odgrywały dekoracje - tutaj również są istotne - jednak pełnią one jedynie funkcję uzupełniającą. Przede wszystkim można docenić prostą, nieco tradycyjną formę szafek i wrażenie, jakie tworzy kontrast z czarnymi blatami.

Zarówno meble, jak i sprzęty kuchenne nadają klimat całemu pomieszczeniu. Dekoracje, choć wdzięcznie wypełniające...
Kuchnię zaaranżowano w lekkim stylu skandynawskim. Szafki kuchenne o tradycyjnej formie są białe, co tworzy mocny...

Układ kuchni jest klasyczny, pod jedną ścianą całkowita zabudowa, dalej wyznaczający granicę półwysep, a za nim stół z krzesłami, czyli wygodna strefa jadalni. Jadalniane meble umiejętnie wkomponowano w wystrój wnętrza - biały kolor i drewno idealnie podkreślają styl skandynawski, jaki panuje nie tylko w kuchni, ale także w salonie. Cały dom zaaranżowano więc konsekwentnie.

Układ kuchni jest klasyczny, pod jedną ścianą całkowita zabudowa, wyznaczający granicę półwysep, a za nim stół z...

I tak, jak wcześniej wspominaliśmy, srebrne dodatki, a do tego drewniane akcesoria - wnętrze prezentuje się nie tylko naturalnie i przyjaźnie, lecz także elegancko.

W kuchni zastosowano pojedyncze dekoracje. Dzięki srebrnym dodatkom, a do tego drewnianym akcesoriom wnętrze prezentuje...

Sypialnia, czyli kraina bieli :) I może jeszcze ozdób świetlnych, bo znajdujemy tutaj kolejny przejaw dekoracji właśnie tą formą. Nad łóżkiem, oczywiście z białą pościelą, zawieszono maleńkie poroże, znany z inspiracji wnętrzarskich symbol stylu skandynawskiego. Tym razem to jednak nie ono przykuwa do siebie całą uwagę, a to, co zawieszono na nim - czyli oryginalną dekorację ścienną, dodatkowo przyozdobioną wdzięcznymi światełkami. Dzięki niej wnętrze wypełnia niesamowicie romantyczna atmosfera, a klimat uzupełniają zapalone świeczki. Zamiast tradycyjnego stolika nocnego zastosowano natomiast... zwyczajne krzesło. Prostota i kreatywność często idą w parze :)

Nad łóżkiem w sypialni przymocowano maleńkie poroże, znany z inspiracji wnętrzarskich symbol stylu skandynawskiego. Na...
Dzięki dekoracji świetlnej na łóżkiem sypialnię wypełnia niesamowicie romantyczna atmosfera. Klimat zdecydowanie...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit