Inne

Piękne rękodzieło do domu i nie tylko, czyli pozytywne zmiany na ezebee.com :)

Pozostajemy cały czas w temacie własnoręcznego wykonywania dekoracji (ostatnio pochłaniały mnie bardzo fajne projekty DIY, które przygotowałam specjalnie dla Was!) i, idąc tym tropem, również rękodzieła. Które, co tu dużo mówić, fantastycznie potrafi podkręcić klimat każdego wnętrza i nadać mu niepowtarzalnych cech. Za to je naprawdę lubię i cenię, a jeszcze bardziej osoby, które wprawnie i z pomysłem tworzą różnego rodzaju cuda do wnętrz i nie tylko :) Skoro właśnie w tym temacie jesteśmy, to pamiętacie ezebee.com? Prawie dokładnie rok temu odkrywaliśmy, gdzie kupić dobre rękodzieło i co też takiego ciekawego ten portal ma do zaoferowania :) Okazało się, że sporo, bo można tam znaleźć nie tylko piękne prace zdolnych rąk do domu, ale też biżuterię, coś z mody, coś dla dzieci, coś do ogrodu, coś ze sztuki... Długo by wymieniać, sprawdźcie sami, jakie kategorie Was zainteresują! Teraz powracam do ezebee.com, dlatego, że zaszły na nim spore zmiany, które mają jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z portalu. Przedstawię pokrótce, co i jak się teraz tutaj dzieje, a Wy dajcie znać, jakie detale DIY lubicie najbardziej! :)

Domowe miejsce pracy (49742)

1. Dużo łatwiejsze zakładanie strony

Wcześniej zakładanie strony też było łatwe, ale ostatni rok funkcjonowania pozwolił jeszcze bardziej wszystko uprościć :) Teraz ten proces jest bardziej intuicyjny, a co najlepsze, w trakcie tworzenia swojej strony można wybrać grupę docelową dla swoich ofert - w ten sposób docieramy do potencjalnych odbiorców i klientów, a o to przecież chodzi w sprzedaży ;)

2. Błyskawiczne dodawanie ofert - szybsze nawet od publikacji postu w mediach społecznościowych! ;)

Mając swój sklep on-line, wystarczy skopiować link oferty i wkleić w polu "Importuj ofertę" podczas jej dodawania na ezebee.com. Co więcej, system automatycznie rozpoznaje wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym - umożliwia tym samym skopiowanie wszystkich ofert! Wygodne i szybkie, to rozwiązanie jest według mnie bardzo dobre i na pewno się sprawdzi.

Kwiaty w aranżacji miejsca pracy (49743)

3. Bezpośrednia komunikacja w systemie Chat & Buy

System Chat & Buy umożliwia z kolei bezpośrednią komunikację z klientem. Tzn., że nie ma potrzeby umieszczania w swojej ofercie nadmiernych informacji - wszelkie warunki handlowe, formy płatności i wysyłki można uzgodnić bepozśrednio z potencjalnym klientem. Wszystkie szczegóły pozostają dogadane, a sama oferta jest czysta i przejrzysta bez nadmiaru treści :)

4. Wymiana EZBcoins na gotówkę

Na ezebee.com ze swojego e-wallet można teraz wymieniać EZBcoins na gotówkę bezpośrednio na konto bankowe, zgodnie z obowiązującymi warunkami wymiany.

5. Nowy przydatny system EZB-Pin

Przedostatnia na tej liście, ale nie w samym portalu, nowość ;) - opracowany system EZB-Pin pozwala na zapisywanie interesujących ofert z innych stron internetowych wprost na ezebee.com. Wystarczy dodać produkt do kolekcji, aby żaden ciekawy lub ważny produkt nie umknął uwadze :)

Dekoracje w miejscu pracy (49744)

6. Oprogramowanie przyjazne dla urządzeń mobilnych

Strona jest teraz o wiele szybsza, a nawigację oparto na alogorytmie, który pozwala nie tylko na wyszukiwanie ludzi, sklepów, ofert i wielu innych ciekawostek, ale również umożliwia wyświetlanie wyników skrojonych na miarę zainteresowań użytkownika. Czyli pełna dbałość o wygodę korzystania z portalu :) Jednocześnie szykują się już nowe funkcje, praca cały czas w toku, więc czekamy cierpliwie, a na razie dajcie znać, jak podoba Wam się nowa forma ezebee.com!

A tutaj wybrałam dla Was kilka interesujących pozycji z naszego rękodzielniczego portalu - dajcie znać, która przypadła Wam do gustu :)

Na ezebee.com można znaleźć wiele produktów z gatunku rękodzieła, z różnych kategorii - od wyposażenia wnętrz i...

Więcej na temat nowej wersji ezebee.com na ezebeeMag: magazine.ezebee.com/pl.

Post powstał we współpracy z portalem ezebee.com.Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.