Piękne stylowe mieszkanie w szarości z pastelowymi dodatkami z cyklu wnętrza tygodnia z instagramu!

To dopiero smakowity kąsek wnętrzarski! :) Mieszkanie @moniithe urzeka na każdym kroku - pełne jest czaru i subtelności. Dominuje w nim szarość, jednak nie ma tu chłodu ani surowego klimatu, wręcz przeciwnie :) Wnętrza kojarzą mi się z siłą i kobiecością, są naprawdę bardzo piękne. Jadalnię urządzono w skandynawskim stylu, tworząc wygodne miejsce do rodzinnego spożywania posiłków. Dwie grafiki na ścianie oraz drobne detale na blacie to wystarczające dekoracje, dzięki którym pomieszczenie nabiera uroku. Wokół masywnego stołu z jasnego drewna ustawiono białe krzesła z drewnianymi nogami, charakterystyczny przejaw stylu skandi. Wzorzysty dywan czy pled stawiają przysłowiową kropkę w tej skromnej, ale niesamowicie intersującej aranżacji.

Wokół masywnego stołu z jasnego drewna ustawiono białe krzesła z drewnianymi nogami, charakterystyczny przejaw stylu...
Jadalnię urządzono w skandynawskim stylu, tworząc wygodne miejsce do rodzinnego spożywania posiłków. Dwie grafiki na...
+ pokaż całość

Kuchnia łączy się z pokojem dziennym za pomocą półwyspu. Ciemny kolor na ścianie z oknem rozjaśniają białe meble i oczywiście samo okno :) Wnętrze jest dość przestronne, a zdobią je pojedyncze gustowne detale, jak chociażby galeria ze zdjęć czy mały dywanik.

Kuchnia łączy się z pokojem dziennym za pomocą półwyspu. Ciemny kolor na ścianie z oknem rozjaśniają białe meble....
Kuchnia jest dość przestronna, a zdobią ją pojedyncze gustowne detale, jak chociażby galeria ze zdjęć czy mały dywanik....
W szarej kuchni zastosowano kilka wdzięcznych dekoracji, Jedną z nich jest galeria ścienna złożona z małych zdjęć,...

W kuchni przechowywanie jest świetnie zaplanowane. O organizację na blacie dba prosty i zarazem bardzo praktyczny przedmiot - prostokątna tacka. Taki detal potrafi ułatwić korzystanie z wnętrza i co więcej sprawia, że przestrzeń na blacie staje się zadbana i schludna. Elementy drewna, jak na przykład deski do krojenia, w przyjemny sposób roznoszą po wnętrzu naturalność.

W kuchni przechowywanie jest świetnie zaplanowane. O organizację na blacie dba prosty i zarazem bardzo praktyczny...

Salon prezentuje się wygodnie i stylowo. Jego główny punkt stanowi szara, sporej wielkości sofa z wieloma poduszkami w zgaszonych pastelowych barwach. Miękki dywanik dodaje wnętrzu przytulności, a doniczkowe kwiaty wnoszą odrobinę naturalności. Aranżacja jest subtelna i zdecydowana zarazem, na pewno zachęca do wypoczynku oraz po prostu cieszy oczy.

Część dzienna mieszkania jest całkiem przestronna. Pomiędzy salonem, a kuchnią znajduje się sporo miejsca, które...
Salon prezentuje się wygodnie i stylowo. Jego główny punkt stanowi szara, sporej wielkości sofa z wieloma poduszkami w...

W sypialni zakochałam się z miejsca :) Mimo, że wolę jaśniejszą przestrzeń w pokoju nocnym, to jednak ta chwyta mnie za serce ;) Ścianę pomalowano bardzo ciemną szarością, używając specjalnego pędzla, dzięki któremu powstały niepowtarzalne wzory przez różnice w odcieniach. Dwie grafiki nad łóżkiem stanowią subtelną dekorację, którą uzupełniają subtelne poduszki czy sama pościel z delikatnym kwiatowym motywem.

Ścianę w sypialni pomalowano ciemną szarością, używając specjalnego pędzla, dzięki któremu powstały niepowtarzalne...

Stolik nocny przykuwa do siebie uwagę, pomimo swojej małej powierzchni, mieści zarówno lampkę nocną, jak i małą roślinkę w doniczce. Wyposażenie sypialni jest tak naprawdę bardzo proste, ale dzięki zastosowaniu dodatków, chociażby poduszek na łóżku, wnętrze wygląda bardzo estetycznie i przyjemnie.

Wyposażenie sypialni jest tak naprawdę bardzo proste, ale dzięki zastosowaniu dodatków, chociażby poduszek na łóżku,...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.