Pierwsze urodziny:) Sto lat Lovingit:)

No i stało się:) Starzejemy się my, starzeją sie też blogi:) O tyle jest milej, że im starszy blog tym bardziej jest dopieszczony, rozpieszczony, a w moim przypadku nawet wypiękniony dzięki Przemkowi z Oxigo. Dziś mój ukochany blog kończy pierwszy roczek. Happy Birthday Lovingit:)

blog lifestylowy


Pamiętam jak  rok temu byłam w ciąży i okazało się, że muszę bardzo się oszczędzać..I te myśli które krążyły w kółko, co ja będę robić??? Tak narodził się pomysł na bloga i patrząc co było rok temu muszę powiedzieć,że rozrósł się, przytył, ale mu w tym do twarzy. Dziś moja córeczka ma już pół roku i blog stał się częścią mojego życia. Uwielbiam go tworzyć, przyjaciele śmieją się, że ciągle robię zdjęcia, że jak coś widzą to od razu myślą pod katem mojego bloga;) Moja mama, która cały czas mi dopingowała, to chyba pierwsza i najwierniejsza czytelniczka;) Nie raz dzwoni do mnie, że mam błąd ortograficzny ect...Ba!To ona pomaga mi tworzyć poniedziałkowe cykle:) I to ona mnie zaraziła miłością do wnętrz:) Dziękuję mojej mamie i Melanii, bo bez nich pewnie nie byłoby tego bloga:) Dziękuję też Asi, bez której nie byłoby tylu ciekawych inspiracji i takiej częstotliwości wpisów. Co miesiąc planujemy i wyszukujemy dla Was inspiracji:) Asia ma ogromny wpływ na niemalże wszystkie wpisy, także pamiętajcie, że nie jestem sama;) I przede wszystkim dziękuję mojemu mężowi, który nie raz jest moim pierwszym recenzentem, a nawet ostatnio reżyserem:) Może powstaną filmiki, jeśli się odważę:) Dziękuję też bratu, który zapalił mnie uwielbieniem do Internetu:)

pierwsze urodziny bloga lovingit.pl


blog lifestylowy


W urodziny bloga jest tez miła niespodzianka -  nasz blog zasiadł w jury dla architektów i projektantów wnętrz:) Jutro napiszę jeszcze o tym więcej i wszystkich, którzy zaprojektowali ciekawe wnętrze już dziś gorąco zachęcam do udziału:) Niebawem przeczytacie też o nas na blogu prosto z Portugalii:) Strasznie nam miło,że nawet zagranicą nasz blog został zauważony:) Bardzo, bardzo,bardzo...

W najbliższym czasie na blogu znajdziecie coraz to nowe wpisy,  w tym urodowe, modowe i kulinarne:) W ciąży nie bardzo miałam ochotę na tę tematykę, ale dziś....to co innego:) Do bloga zaprosiłam Matyldę:) Nadajemy na tych samych falach i cokolwiek robimy, czy wybieramy zawsze myślimy to samo:) Wiem, że rzadko to się zdarza, ale my z Matylda tak mamy i to wraz z nią będziemy dla was tworzyć modowo-urodowe wpisy:) Dajcie koniecznie znać co o tym myślicie i może macie jakieś propozycje, życzenia o czym chciałybyście, abyśmy napisały:) I będzie jeszcze jedna niespodzianka w tym temacie..ale na razie nie zapeszam:) Jeszcze w marcu:) Mam też głęboką nadzieję, że namówię moją przyjaciółkę Martę do współtworzenia bloga, o czym już Wam pisałam, bo ma niezwykłe zdolności manulane, kulinarne i fotograficzne:)

babeczka z malinami
Blog dał mi naprawdę wiele. Poznałam mnóstwo kreatywnych ludzi, odkryłam niezwykłe miejsca - pełne pasji i twórczego zapału:) Przedstawiam kilka z nich, ale jest ich znacznie więcej i obiecuję, że będę się z Wami tym dzielić:)

  • Alina z designyourlife.pl (Alinę poznałam prawie rok temu kiedy rozpoczynała tworzenie bloga, byłam jej jednym z pierwszych fanów i obserwowałam jak się rozwija - dziś jest uznawana za wschodzącą gwiazdę blogosfery wg Kominka, pisał też o niej Joy i jeszcze na pewno o niej usłyszycie)
  • Kasia z M13 (Kasię poznałam również rok temu i śledziłam jej wpisy. Nawiązałyśmy nawet bliższy kontakt, bo obie byłyśmy prawie na tym samym etapie ciązy i obie byłyśmy uziemione  w domu,a dziś dzielimy się informacjami o naszych dzieciach - bo ja nie zawsze do końca wiem co się powinno robić:))Jej ściana z napisami podbija Internet:)
  • Iza z Coloresdemialma (Iza zaczęła tworzyć swojego bloga również w stanie odmiennym i z podobnych przyczyn jak my z Kasią. Jest niesamowita, pięknie szyje i robi wspaniałe zdjęcia:)Jej fotografia zdobyła Grand Prix w konkursie fotograficznym National Geographic. Jej piękne mieszkanko prezentowałam już jakiś czas temu na blogu:)
  • Alicja z Fusion House (Ala to niesamowita kobieta, matka 3 córek, babcia słdokiego Janka, która tryska maksymalnie pozytywna energią. Na sowim blogu odkrywa zakamarki swoich czterech ścian, bardzo oryginalnych...Pisało o nie Moje Mieszkanie i nie tylko. Jestem zakochana w jej mieszkanku i nawet przeprowadziłam  z nią wywiad:)

I mogłabym tak wymieniać: artattack be inspired, kudels, scraperka, Justynka z W wolnej chwili, Ola z Apetyczne Wnętrze, Ala z czary z Drewna, Ada z Daro Meble, Edyta z My home my love, happyholic i wiele wiele innych..

blog o modzie, gotowaniu, ślubach, urodzie i wnętrzach


Dziękuję wszystkim czytelnikom:) Wiem, że jest Was coraz więcej i dziękuję za każdy komentarz, bo to zawsze miło wiedzieć, że nie piszę się dla samego siebie:)

Dziękuję:):):)


P.S. A na facebooku wraz z Agamartin mamy urodzinowe rozdanie:) Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału i  udostępnijcie proszę na swoich tablicach:) Do rozdania mamy super gazetnik, oczywiście piękne serce, bo to przecież Lovingit:), 3 tablice oraz karty do Reserved i Zary po 150 zł:)


Link do rozdania - tutaj :)


lovingit i agarmartin


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.