Polska aranżacja interesującego mieszkania w kamienicy, czyli wnętrza z kolorem i... czerwoną cegłą

Chciałabym podzielić się z Wami aranżacją mieszkania w kamienicy, czyli wdzięczną i oryginalną propozycją projektanta Arkadiusza Grzędzickiego - bo myślę, że jest na czym oko zawiesić ;) Tym, co przede wszystkim zwraca na siebie uwagę, są czerwone cegły oraz kolorowe detale w całkiem dużym formacie - w postaci mebli w salonie czy dodatków w sypialni. Mieszkanie ulokowane jest w kamienicy, a więc już sama wysokość pomieszczeń oraz ogólny klimat tego rodzaju budownictwa dbają o wyjątkową aurę w samym domu. Takie materiały, jak właśnie cegły, potęgują jeszcze charakter każdego wnętrza i w ciekawy sposób komponują się z bardziej nowoczesnym umeblowaniem czy nasyconą paletą barw. Tutaj widok z przedpokoju, w którym fragmenty ścian wyłożono cegiełkami, jak się okazuje, tworzącymi bardzo wdzięczne tło dla zastosowanych dekoracji w czerni. Dodatkowo eksponują je reflektorki przy suficie, czyli można powiedzieć, że tym samym podświetlone filary stanowią najbardziej wyrazistą dekorację w korytarzu. Zapraszam do dalszego zwiedzania i następnych wnętrz :)

Ogólny klimat kamienicy zapewnia wyjątkową aurę w mieszkaniu. Czerwona cegła na ścianie w ciekawy sposób komponuje się...
Loftowa czarna  lampa okrągła
od
1098
PLN
+ pokaż całość

Przedpokój prowadzi do kuchni po lewej stronie oraz salonu po prawej. W kuchni postawiono na nowoczesną minimalistyczną formę, którą doskonale odwzorowują gładkie szafki o jednolitych frontach i bez żadnych uchwytów. Połączenie śnieżnej bieli i mocnej czerni w klasyczny sposób wprowadza do wnętrza odrobinę elegancji. Czarne dodatki w bardziej skandynawskim stylu urozmaicają spokojne wnętrze. W kąciku jadalnianym zastosowano stół ze szklanym blatem, co dobrze wpisuje się w koncepcję modern wystroju kuchni.

W przedpokoju fragmenty ścian wyłożono czerwonymi cegłami tworzącymi bardzo wdzięczne tło dla zastosowanych dekoracji w...
W kuchni postawiono na nowoczesną minimalistyczną formę, którą doskonale odwzorowują gładkie szafki o jednolitych...

Salon zaaranżowano na bazie bieli przełamanej nasyconymi barwami fuksji czy granatu. Mocny kontrast kolorystyczny tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat i na pewno spodoba się miłośnikom wielobarwnych aranżacji. Podobnie jak w kuchni, i tutaj widzimy, jak istotną rolę odgrywa szkło - wystarczy spojrzeć na stoliczek kawowy o okrągłym blacie. Zwyczajną pozornie postać zdecydowanie ożywiają ciekawe nóżki, czyli konstrukcja z czarnych kratek. Duże okna rozjaśniają pomieszczenie, dzięki czemu zastosowanie intensywnych odcieni w dodatkach czy meblach było podwójnie dobrym rozwiązaniem.

Salon zaaranżowano na bazie bieli przełamanej nasyconymi barwami fuksji czy granatu. Mocny kontrast kolorystyczny...

Dla zwiększenia kameralności i przytulności sypialnię przeszklono, zachowując jednocześnie nowoczesny charakter mieszkania. Ale to jeszcze nie wszystko - na ścianie za łóżkiem znajduje się duże lustro odbijające przestrzeń!

Dla zwiększenia kameralności i przytulności sypialnię przeszklono, zachowując jednocześnie nowoczesny charakter...

W pokoju nocnym najciekawszym elementem jest łóżko z pikowanym wezgłowiem. Tutaj również znalazły się intensywne akcenty w kolorze, a dokładniej poduszki w słonecznym wydaniu. Po bokach łóżkach jako lampki nocne zawieszono żarówki w malutkich szklanych kloszach. We wnętrzu nie brakuje dekoracji i zabawy kolorem, co wpływa na radosny charakter całego mieszkania.

W sypialni najciekawszym elementem jest łóżko z pikowanym wezgłowiem. Aranżację urozmaicają intensywne akcenty w...
Po bokach łóżkach w sypialni jako lampki nocne zawieszono żarówki w malutkich szklanych kloszach. W całym wnętrzu nie...
W białej i wysokiej sypialni zastosowano sporo różnokolorowych dodatków. Żółte poduszki na łóżku, zielony pled czy...

Źródło: www.projektujewnetrza.comAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.