Polska aranżacja kuchni, łazienki i garderoby z kącikiem piękności, czyli inspirująca podróż po wnętrzach naszej czytelniczki :)

Inspiracja goni inspirację ;) Tym razem chciałybyśmy podzielić się z Wami ciekawą aranżacją mieszkania naszej czytelniczki, w której na pewno znajdziecie wiele oryginalnych rozwiązań i inspirujących elementów. Wzrok przyciąga do siebie już sama kuchnia, w której część zabudowy wykonano w mocno nasyconym czernią kolorze. Do tego lśniąca lodówka o barwie smoły i intrygujący efekt, dodający wyrazistości i charakteru całemu mieszkaniu, gotowy! Zauważcie, że na ściance - panelu oddzielającym po części kuchnię od salonu zastosowano farbę tablicową, a na niej... widać precyzyjnie wyrysowaną bibliotekę - jak dla mnie świetne rozwiązanie :) Dodaje smaczku i idealnie wpisuje się w salonową przestrzeń. To jednak jeszcze nie koniec ciekawych detali, we wnętrzu znalazły się też czerwone cegły w pasie nad blatem. Zaraz przy kuchni wydzielono miejsce na jadalnię, gdzie meble skompletowano również na zasadzie kontrastu śnieżnej bieli i zdecydowanej czerni. To wszystko wraz z charakterystycznym oświetleniem daje nieszablonowe i mocno zindywidualizowane mieszkanie.

Eklektyczna inspiracja wnętrzarska bazująca na różnych bardzo wyrazistych elementach - czerwonych cegłach, farbie...
Czarna zabudowa kuchenna przyciąga do siebie uwagę, podobnie jak dopasowana do niej lodówka z połyskiem. Pas ściany...
Ścianka kuchenna wymalowana farbą tablicową dodatkowo dekoruje przestrzeń dzienną. Motyw biblioteki narysowany na niej...
+ pokaż całość

Poddasze zyskało miano strefy pielęgnacji i urody z tak zwaną przez naszą dzisiejszą bohaterkę "mejkapownią" ;) Pod całkiem funkcjonalnymi skosami w pokoju ustawiono elegancką toaletkę, której stylowy look potęguje wieszak z wieczornymi ubraniami wyjściowymi. Warto zwrócić uwagę na zaskakującą i nietypową ścianę w makijażowym kąciku - motyw z choinkami akurat wpisuje nam się w świąteczną grudniową porę :) Interesujące kinkiety, nowoczesne plastikowe krzesło o formie nawiązującej jednak do szykownej toaletki plus wspomniana tapeta i rozmaite dodatki na blacie dają w rezultacie dość eklektyczną inspirację wnętrzarską.

Na poddaszu wydzielono strefę pielęgnacji złożoną z oddzielnej garderoby i toaletki. Wzorzysta tapeta dodaje wnętrzu...
Flakoniki perfum i rozmaite dodatki pełnią dekoracyjną funkcję na białej toaletce. Złote pudełeczko wnosi do aranżacji...

Bardzo lubię wydzielone garderoby z osobnymi wieszakami na bluzki, spodnie, półkami na buty i torebki, i wszelkimi mocno pomagającymi się zorganizować rozwiązaniami :) Siedzisko na środku podnosi wygodę korzystania z garderoby, a jak widzimy, jej aranżacja jest równie wyrazista, jak pozostałych pomieszczeń w domu, biorąc pod uwagę ciemną kolorystykę w zestawieniu z bielą i wzorami choinek na ścianie.

W garderobie wydzielonej w osobnym pomieszczeniu na poddaszu panuje porządek. W organizacji ubrań i dodatków pomagają...

W łazience również aranżację wzbogacają czerwone cegły i to na całej szerokości jednej ze ścian. Zauważcie, że we wnętrzu celowo nie ma zbyt wielu płytek, w zamian za to na większej części podłogi i ścianie znajdują się specjalne panele przeznaczone do wnętrz o dużej wilgotności, a jedna ściana jest właśnie ceglana. A jak podoba Wam się szklany panel z nadrukiem pod prysznicem? :)

Aranżacja oryginalnej łazienki w eklektycznym stylu. Różnego rodzaju meble i dodatki, jak okrągłe lustro czy...
Niezwykle ciekawe rozwiązanie w łazience, gdzie wydzielono drewniany pas od podłogi aż po ścianę. Intrygujący pomysł...
W strefie prysznicowej na ścianie położono szklany panel z nadrukiem nawiązującym do salonowej tapety. Motyw drzew...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.