Polska aranżacja nowoczesnego domu jednorodzinnego z przyjemnym lekko skandynawskim klimatem i czerwonymi cegłami :)

Czuję, że Wam się spodoba :) Na pewno :) Te czerwone cegły, światło, przestrzeń i fakt, że aranżacja została wykonana przez polskie zdolne umysły i ręce :) - dokładniej przez SAŁATA - Pracownię Architektury Wnętrz - niepodważalnie przemawiają na korzyść dzisiejszej inspiracji. Nowoczesne rozwiązania, nieco skandynawskich nawiązań i ogólne wrażenie ciepła aż biją z salonu. Najsilniejsze wrażenie w spokojnej, przyjemnej przestrzeni sprawia oczywiście obudowany czerwonymi cegłami kominek, który stanowi swojego rodzaju największą dekorację w pokoju! Dalej znajdujemy tu kilka pomniejszych przedmiotów, które również pełnią ozdobną funkcję. Wystarczy rozejrzeć się dookoła - oparte o kominek obrazy, poduszki na sofie, wzorzysty dywan, dekoracje na stoliczku kawowym - w subtelny sposób uzupełniają wnętrze o stylowy charakter.

aranżacja salonu z kominkiem
+ pokaż całość
przestronny salon

Tego typu ozdoby można znaleźć także i w innych częściach salonu. We wnętrzu panuje w zasadzie pewnego rodzaju minimalizm, nie ma tutaj nadmiaru przedmiotów czy wielości dodatków, ale jednak te, których użyto, dostatecznie kreują przyjazną i stylową przestrzeń. Pozostawiają wrażenie pełności, a zarazem ujmują czystą skromnością, lekko wypełniając każdy kąt pomieszczenia.

dekoracje w salonie
dodatki do salonu

Przestrzeń dzienną zorganizowano na otwartej przestrzeni, czy czym każda ze stref ma swoje wyraźnie wyodrębnione miejsce. Salon łączy się z jadalnią ulokowaną w wykuszu, a ta z kolei prowadzi do otwartej kuchni. Duża ilość światła i kolorystyka przyjemnej szarości sprawia, że dom nabiera dodatkowej przytulności. A jak podobają Wam się krzesła przy stole jadalnianym? Czuję powiew skandynawskich inspiracji ;)

czerwone cegły w salonie
krzesła w jadalni

Kuchnię zaaranżowano na podobnej zasadzie - tutaj również znalazło się kilka dekoracji, ale w drobnej pojedynczej formie. Co powiecie na grafikę jelenia? Idealnie wkomponowana w wystrój pomieszczenia, prawda? Białe tradycyjne szafki dodatkowo rozświetlają wnętrze.

aranżacja kuchni
dekoracje w kuchni

W łazience dominuje podłoga ze wzorem w czarno-białe karo. Warto zwrócić uwagę, jak rozwiązano rozmieszczenie łazienkowego wyposażenia w tak wąskim pomieszczeniu. Zaletą wnętrza jest całkiem spore okno, które rozjaśnia całość i wprowadza tę przyjemną naturalną aurę. Biel, szarość i czerń tworzą tutaj klasyczny zestaw, który równie dobrze nadaje wnętrzu nieco eleganckiego klimatu, jak i podkreśla nowoczesny styl, w jakim zaaranżowano cały dom.

wzorzysta podłoga w aranżacji

Klatka schodowa - czysto, jasno, schludnie, naturalnie :) Jakie schody preferujecie w aranżacji? Drewniane? Z prześwitami czy w całości, a może zaokrąglone?

klatka schodowa
schody w aranżacji
szarość w aranżacji

Przedpokój, czyli ponownie biel-szarość-czerń tworzy wraz z pozostałymi pomieszczeniami spójną całość. Całkowita harmonia :)

aranżacja przedpokoju

Zdjęcia: SAŁATA - Pracownię Architektury WnętrzAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.