Salon

Polska piękna inspiracja, czyli aranżacja domu jednorodzinnego w nowoczesnym stylu z czerwoną cegłą i... oryginalną choinką ;)

Chociaż już po Świętach, to jednak w wielu domach na pewno unosi się nadal świąteczna aura :) Z tym większą chęcią prezentuję Wam dzisiaj dom naszej czytelniczki Elizy, w którym wyjątkowo oryginalna choinka nadzwyczaj dobrze wpisuje się w salonowy wystrój. Zacznijmy jednak od konkretów, a dokładniej od całkiem sporej przestrzeni dziennej (35 m2), w której zorganizowano salon wraz z jadalnią. Nowoczesny charakter aranżacji przejawia się w prostej eleganckiej formie mebli oraz minimalistycznym sposobie dobierania dodatków i ogólnego wyposażenia. Słowem, we wnętrzu znajdują się tylko te przedmioty, które mają w nim praktyczne zastosowanie, a i tak - pomimo niewielkiej liczby dekoracji - strona wizualna zasługuje w moim przekonaniu na najwyższą notę! Do mojego zachwytu na pewno przyczynia się fakt oparcia wystroju całego domu na naturalnych materiałach, szczególnie drewnie, które wnosi pewnego rodzaju szlachetną aurę. Salon i jadalnię urządzono ze smakiem, umiejętnie operując proporcją pomiędzy akcentami kolorystycznymi oraz samym ulokowaniem poszczególnych mebli i przedmiotów. Zapraszam w gościnne progi domu Elizy oraz do dzielenia się opiniami - co spodobało się Wam najbardziej? Jakie podobne rozwiązania macie u siebie? A może też... kto postawił na równie minimalistyczną i nowoczesną choinkę w tym roku? ;)

Aranżacja bardzo przestronnego salonu, który zaaranżowano wraz z jadalnią na jednym planie. Nowoczesny wystrój oraz...
Nowoczesny salon delikatnie ustrojono na Święta. W pomieszczeniu nie ma żadnych zbędnych przedmiotów czy dodatkowych...
Niezwykle ciekawy pomysł na świąteczną choinkę, czyli drewniane drzewko przyozdobione lampkami. Czerwone drobne...
+ pokaż całość

A tutaj kilka ujęć z placu boju ;) Czyli postępy prac remontowych, które jak każdy z nas chyba sam wie, niekiedy wymagają nie lada wysiłku, genialnej strategii i niezliczonych pokładów siły ;) Eliza skorzystała z praktycznych rozwiązań, jak chociażby ogrzewania podłogowego, które obecnie potrafią bardzo uprzyjemnić użytkowanie własnego M i zwiększyć po prostu komfort mieszkania w nim.

W domu właściciele zdecydowali się na ogrzewanie podłogowe.
Aranżacja nowoczesnego salonu before. Przewidziany kominek nadaje ciepło i przytulność w całym pokoju.

W jadalni znajdujemy charakterystyczne krzesła, które często można spotkać w skandynawskich wnętrzach. Do tego oczywiście drewniany stół oraz regał tworzące harmonijną kompozycję w linii prostej. Oprócz tego w pomieszczeniu nie ma dodatkowych dekoracji czy przedmiotów. Połączenie drewna oraz czerni daje niezwykle elegancki klimat, nie sądzicie?

Duży drewniany stół stanowi centralny punkt w jadalnianej strefie. Przy czarnych krzesłach czy lampach wiszących...
Jadalnia w nowoczesnym stylu zahacza nieco o inspiracje industrialne i skandynawskie. Zdecydowane czarne elementy, jak...

Każdy z mebli wykonany jest z najwyższą dbałością o jakość, takie elementy lubię :)

Czerwone cegły i kominek wzbogacają znacząco wystrój nowoczesnej jadalni. Bazowe drewno wprowadza ciepły klimat i...
Piękne i porządne meble wzbogacają wystój salonu. Nowoczesna forma wyposażenia została zestawiona z klimatycznymi...

W kuchni panuje nieco inny klimat, przenosimy się w białą krainę, choć równie elegancką i komfortowo urządzoną. Białe szafki kuchenne w nowoczesnym stylu urozmaicane są przez także czarne akcenty, jak komin pomalowany farbą tablicową i magnetyczną. Wśród nich uwagę przyciąga do siebie również ciemny blat kuchenny, kontrastując kolorystycznie nie tylko z meblami, ale też z klimatycznymi cegłami, którymi wyłożono kuchenne ściany.

Biała kuchnia z czarnymi dodatkami prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Białe cegły w subtelny sposób...
Aranżacja kuchni w stylu nowoczesnym z wydzieloną na końcu spiżarką. Białe szafki o zupełnie gładkich frontach wpisują...
W nowoczesnej kuchni zastosowano rozwiązania zwiększające wygodę korzystania z niej na co dzień, jak np. piekarnik i...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.