Polska realizacja, czyli minimalistyczne łazienki i przytulna kuchnia z wyspą :)

Najbardziej lubimy... rodzime inspiracje, więc również i tym razem mamy dla Was coś specjalnego! :) Aranżacje dwóch łazienek oraz kuchni w polskim mieszkaniu wykonane przez KW Studio, które dla swoich młodych właścicieli stworzyły przytulne i eleganckie warunki. Kuchnia w centralnej części domu stanowi przystań dla członków rodziny i ich gości :) Gospodarze docenili walory wyspy kuchennej, która pomaga zorganizować przestrzeń i dodaje wnętrzu biesiadnego charakteru. Ciemna podłoga kontrastuje z białymi szafkami, a drewniany blat na wyspie uspokaja i tonuje tę różnicę kolorystyczną. Dzięki temu kuchnia nabiera łagodności i emanuje ciepłą, naturalną atmosferą. Zabudowany piekarnik oraz lodówka zapewniają ład, dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze zyskuje na schludności. Dodatki typu lampka stołowa i lampa wisząca czy zegar decydują o wyrazistym charakterze aranżacji.

biała kuchnia aranżacje
+ pokaż całość

Bukiet świeżych kwiatów, owoce i puszki na przyprawy to jedyne elementy, które wystawione są na widoku. Również w aspekcie dekoracji kuchnia czerpie nieco z minimalizmu, który zobaczymy przede wszystkim w łazience. Wielkość wnętrza pozwoliła zabudować w całości prawie każdą ze ścian przy zachowaniu komfortu użytkowania i wniesieniu tradycyjnego uroku.

aranżacja białej kuchni

Chciałam się już nie powtarzać, ale... a co tam :) Wyspa w kuchni, jak dla mnie, to idealne rozwiązanie! :) Z jednej strony jako dodatkowy stół, a z drugiej jako miejsce kulinarnej pracy, łączy przyjemne z pożytecznym - szczególnie, jeśli w odwiedziny przybędą znajomi albo rodzina. W wielu domach to właśnie w kuchni toczy się całe życie, dlatego takie rozplanowanie przestrzeni całkowicie pozwala korzystać w praktyce z tego założenia.

aranżacja kuchni z wyspą
kuchnia inspiracje

A teraz przechodząc do łazienek, obie utrzymane są w podobnym minimalistycznym stylu. Kombinacja subtelnej kolorystyki i prostego wyposażenia, bazującego na geometrycznych kształtach, nadaje łazienkom nowoczesny wygląd. Skromność w zakresie dekorowania detalami nie przekłada się jednak na brak wyrazistości, a wręcz przeciwnie - we wnętrzu wyczuwa się silny, zdecydowany charakter. W pierwszej łazience zamontowano wannę, a w drugiej sam panel prysznicowy; postawiono w nich na gres, który dodaje oryginalności. Podobieństwo kolorystyczne i w koncepcji urządzania obu wnętrz sprawia, że aranżacja mieszkania prezentuje się spójnie, a poszczególne pomieszczenia konsekwentnie do siebie nawiązują. Jak podobają Wam się te realizacje, znaleźliście w nich inspirację dla siebie? :)

aranżacja łazienki w bieli i beżu
łazienka w stylu minimalistycznym
aranżacja minimalistycznej łazienki

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.