Polski apartament w górach w pięknej aranżacji z drewnem i farbą tablicową na ścianie!

To mieszkanie na pewno Wam się spodoba :) Jeśli uwielbiacie góry, to z miejsca pokochacie to... miejsce ;) A jeśli bliżej Wam do morza, to i tak możecie odnaleźć tutaj coś inspirującego dla siebie. Apartament w Zakopanem został zaaranżowany z dużym wyczuciem i świetnie komponuje się z górskim klimatem. Jest jednocześnie nowoczesny i elegancki, a całkiem duża przestrzeń wygląda na bardzo wygodną. Część dzienna domu składa się z salonu i małej jadalni tuż przy kuchni. We wnętrzu dominuje kolorystyka bieli oraz szarości, którą z wdziękiem przełamują drewniane elementy. Naturalny klimat zapewniają nie tylko belki przy suficie lub pieńki w roli stoliczków kawowych, ale także wspaniały krajobraz wyrysowany na kuchennej ścianie. Słowem, idealne warunki do spędzenia urlopu bądź weekendu w górach :)

Część dzienna domu składa się z salonu i małej jadalni tuż przy kuchni. We wnętrzu dominuje kolorystyka bieli oraz...
+ pokaż całość

W salonie postawiono klasyczną szarą sofę z kilkoma dekoracyjnymi poduszkami. Wnętrze ocieplają zdecydowanie elementy drewna. Oprócz oryginalnych stoliczków z pnia w oczy rzucają się szczególnie przesuwne drzwi wykonane z desek. Takie dodatki, jak drewniana podstawa lampy stojącej czy cała podłoga uzupełniają naturalny wystrój pokoju. Salon łączy się z przestronną kuchnią z półwyspem, w której postawiono na białą zabudowę. Również i tutaj nie mogło zabraknąć pięknego drewna - tym razem w postaci blatów i półek :)

W salonie postawiono klasyczną szarą sofę z kilkoma dekoracyjnymi poduszkami. Wnętrze ocieplają zdecydowanie elementy...
Salon łączy się z przestronną kuchnią z półwyspem, w której postawiono na białą zabudowę. Białe szafki z drewnianymi...

W kuchni zastosowano kilka ciekawych rozwiązań, które urozmaicają jej aranżację. Oprócz drewnianych blatów i dodatków, które tworzą wspaniały i naturalny klimat, postawiono na jeszcze jeden charakterystyczny element. Jest nim ściana pokryta farbą tablicową. Jej ciemny kolor przełamuje spokojny charakter bieli. Jednocześnie pozwala na rysowanie bądź pisanie - inspirujących haseł lub tras i wycieczek do zorganizowania podczas pobytu w górach :) Elegancka zabudowa kuchenna i brak wiszących szafek równoważą zdecydowany charakter pomalowanej ściany.

Ciemny kolor ściany przełamuje spokojny charakter białych szafek. Elegancka zabudowa kuchenna i brak wiszących mebli...
W kuchni zastosowano kilka ciekawych rozwiązań, które urozmaicają jej aranżację. Oprócz drewnianych blatów i dodatków,...

Aranżację małej jadalni urozmaica ciekawa grafika na ścianie. Wymalowany górski krajobraz nadaje mieszkaniu niesamowity klimat. Plus doskonale wpisuje się w lokalizację apartamentu :) Biały stół pasuje do szafek kuchennych i stanowi neutralny element wystroju. Ustawiono wokół niego czarne krzesła oraz ławkę po drugiej stronie. Warto zwrócić uwagę na ciekawe "oparcia", czyli poduszki przymocowane do drewnianego drążka. To praktyczne rozwiązanie, a zarazem oryginalna dekoracja jadalni :)

Aranżację małej jadalni urozmaica ciekawa grafika na ścianie. Wymalowany górski krajobraz nadaje mieszkaniu niesamowity...

W pozornie prostej aranżacji sypialni znajduje się wiele ciekawych elementów. Jednym z nich są drewniane ramy przymocowane do ściany naprzeciw łóżka. Wypełniono je tekstem, grafiką, a pośrodku... telewizorem :) Skandynawski styl wystroju bazuje na bieli oraz szarości, a dodatki z drewna podkreślają naturalny klimat mieszkania. Czarna rama okna dodaje aranżacji wyrazu. Sypialnia wygląda elegancko i przytulnie jednocześnie.

W pozornie prostej aranżacji sypialni znajduje się wiele ciekawych elementów. Jednym z nich są drewniane ramy...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.