Salon

Przepiękna aranżacja w neutralnych barwach szarości i drewna, przepełniona światłem i bielą oraz wyjątkowymi dodatkami :)

Coś wspaniałego, już dawno nie oddawałam się tylu okrzykom ochów i achów :) :) Mam dzisiaj dla Was prawdziwą aranżacyjną perełkę, która z miejsca ujęła mnie świeżością i niezwykle przytulnym klimatem, jaki panuje w każdym zakamarku tego domu. Biała baza wykorzystana w intrygujący, wręcz artystyczny sposób powinna również Wam przypaść do gustu. Dosłownie wszystko opiera się na bieli - znajdziemy tu białą podłogę, białe meble, a także co niektóre dodatki. To wszystko świetnie komponuje się z neutralnymi barwami przyjemnej szarości i rozbielonego cappuccino na ścianach. Dodatkowym atutem jest przestronność, dom jest dość duży, co pozwoliło na wybranie wygodnych szerokich mebli i całkiem sporych dodatków, które mogą czasem zaskakiwać... Spójrzcie tylko na ogromną lampę wiszącą nad stolikiem kawowym :)

ogromna lampa wisząca w salonie

 

+ pokaż całość

Białe dodatki są niezwykle subtelne, niewyszukane w formie, a tak efektowne. Podoba mi się też motyw gwiazd, który znajduje się na poduszkach, pledach oraz takich drobiazgach, jak wdzięczna szkatułka. Zauważcie, że aranżację zdecydowanie ożywiają elementy z drewna, nie tylko nietuzinkowa skrzynia - stolik kawowy, ale też inne pomniejsze i także te bardziej wyraziste, jak na przykład... beczka w rogu salonu pełniąca funkcję stolika pod równie ciekawą lampę :)

 

białe dodatki w aranżacji salonu
drewniane meble w białym salonie

Salon, jadalnia i kuchnia tworzą jedną wielką spójną całość - przepełnioną dobrą energią, przytulnością i harmonią. Czy tylko mnie tak zauroczyło to mieszkanie? :) Jestem zachwycona doborem dodatków i ogólnym wykończeniem, gdzie nowoczesna forma i błysk szarości miesza się z tradycyjnymi meblami i ciepłem drewna. Wiele elementów jest powielonych w różnych częściach wnętrza, co podkreśla konsekwencję podczas aranżowania. Spójrzcie tylko na lampę w jadalni zawieszoną nad stołem albo motyw gwiazdki nad blatem kuchennym.

biała otwarta przestrzeń
aranżacja białej kuchni z jadalnią

I na gwiazdkowe podkłady na stole :) Dekoracja w koszyku wiklinowym tworzy cudny romantyczny nastrój. Wiklina, podobnie jak drewno, dobrze wpisuje się w białe wnętrza i wnosi zawsze powiew naturalności. Na jednej z kuchennych ścian oraz na ścianie w salonie znajdujemy typografię. Właściciele wymalowali tekst ozdobną kursywą, co wzmacnia elegancki i subtelny charakter aranżacji domu.

dekoracja na stole w jadalni

Poniżej równie oryginalna aranżacja przedpokoju. Szary dywan z białymi gwiazdkami :), a do tego drewniana komódka i ozdoby ścienne przenoszą i tutaj klimat ze strefy dziennej mieszkania. Takie samo wrażenie można odnieść w sypialni, gdzie też mamy drewno i wiklinę, gwiazdki, ogromną typografię, zachowaną kolorystykę... Jednolitość w aranżacji całego domu wcale nie jest nudna. Dzięki odpowiednim detalom, bazującym na jednej koncepcji, ale przybierającym różne formy każde wnętrze tworzy własny przyjazny klimat.

aranżacja przedpokoju
aranżacja biało-szarej sypialni

I jeszcze rzut oka na pokój dziecięcy. Tutaj różowiutko, ale nie w przesłodzonej wersji; wesoło i kolorowo, a nadal spójnie z aranżacją domu. Gwiazdki rządzą :) Loving it!

aranżacja pokoju dla dziewczynki
aranżacja pokoju dla dziecka

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.