Przestań szukać wymówek i zacznij działać!

Właśnie piszę do Was przy kominku z kubkiem ulubionej kawy. Wokół siebie postawiłam moje ukochane świeczki, a jedna szczególnie mnie cieszy:) Zrobiłam ją sama i w końcu zabrałam się za projekty DIY (juz nie długo będzie mała relacja na blogu)! Powiem Wam szczerze,ze nie ma większej satysfakcji niż zrealizowany cel. No dobra - radość z zakupów i dobrej kawy tez jest wielka:) Ale dziś będzie o czymś innym...Kolejny wpis z cyklu Wellness, będzie wiec motywująco!:) Na dobry środek tygodnia:)

fa95e40e8c0611e390120a57c9c3245e_7


Obiecywałyście sobie nie raz: za miesiąc zacznę kurs, będę bięgać itd., a potem i tak kończyło się na planach? Miałam podobnie, ale postanowiłam zacząć działać od teraz! Powiem Wam,że stosuję tą zasadę od pewnego czasu i nie znam lepszej! Najważniejsze to zacząć...Nie ma lepszego momentu niż teraz,by realizować swoje postanowienia i spełniać marzenia! Najwyższy czas, aby niemożliwe stało się możliwe. I tak biegam regularnie, rozpoczęłam nowy cykl na blogu, zaczęłam robić projekty diy i kolejne pomysły wdrażam w życie (kilka z nich na razie jest tajemnicą- aby nie zapeszyć). Można? Oczywiście,ze można! Jak to zrobić,od czego zacząć? Oto kilka moich sprawdzonych zasad,mam nadzieje,ze i Wam pomogą! Dajcie znać co o nich myślcie:) A może macie swoje, wypróbowane, warte polecenia?

1. Uwierz w siebie

Wiele osób,które osiągnęły sukces, podejmowały wyzwania, wychodziły poza przyjęte normy i szokowały innych wiarą we własne możliwości! Dlatego uwierzcie w siebie, to fundament, bez którego nie uda się nic osiągnąć.

"CHCĘ oznacza jeśli chcę czegoś wystarczająco mocno, osiągnę to!Bez względu na to,że inni będą uważać to za szalone czy słabe. "

2. Odważ się

Podejmij wyzwanie! Pokonując trudności zyskasz pewność siebie i do tego ta adrenalina, dreszczyk emocji - satysfakcja gwarantowana!

3. Rutynie powiedz NIE

Wprowadzaj nowe aktywności do codziennego życia! Dzięki temu będziesz szczęśliwszy! A Twój punkt widzenia może obrać inny kierunek! I zabierze Cię w nieznane, nowe możliwości!

4. Bądź swoim największym krytykiem

Nie obwiniaj innych i reszty świata, okoliczności itp. za wszelkie porażki czy niepowodzenia. Weź za nie odpowiedzialność, a zobaczysz że inni to docenią.

5. Zaakceptuj porażki i przekuj je w sukces

Każdemu z nas zdarzają się gorsze chwile, ale najważniejsze,aby je zaakceptować i zmienić punkt widzenia! Każda  z nich może być atutem, wszystko zależy od punktu widzenia - polecam Wam  post Andrzeja Tucholskiego. Jeśli nie będziesz obawiał się błędów, łatwiej Ci będzie podjąć decyzję, aby rozpocząć coś nowego.

I co najważniejsze!

Oczekuj najlepszego, bo najlepsze przed Tobą:) Jesteś tym, kim chcesz być i Ty o tym decydujesz:)

ed2fa888915a11e2bd5222000a9f12e7_7


Na zdjęciu ołówki od Marysi z artattack be inspired, które nie tracą na swojej wartości
Świat jest takim, jakim Ty go widzisz:) Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni!:)

Zacznij działać!

Lou


P.S.Oczywiście post by nie powstał,gdyby nie książka Paula Ardena.


 


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.