Przestronna, inspirująca kuchnia before & after, czyli metamorfoza w wielkim stylu!

Takie metamorfozy lubię najbardziej! Duże pomieszczenie z potencjałem, który doskonale wykorzystują jego właściciele - na tego typu wnętrzarskie przemiany zawsze przyjemnie jest popatrzeć :) Spójrzcie tylko na wspaniały projekt, to kuchnia before & after, która na pewno zainspiruje wiele osób. Zauważcie, że przed remontem miała zupełnie inny styl i charakter. Wnętrze ma nie tylko odpowiedni, spory metraż, ale jest także dość wysokie. Dzięki temu sprawia wrażenie dużej swobody i na pewno przy codziennym korzystaniu z kuchni domownicy chwalą sobie jej wygodny układ i przestrzeń. W aranżacji zdecydowano się na białe szafki o tradycyjnej postaci i prostych uchwytach. Tym jednak, co urozmaica kuchenny wystrój, jest szeroki piekarnik w niebieskim odcieniu. Ma bardzo ozdobną postać i nawet rząd gałek wygląda całkiem efektownie :) Okap i ściana nad nim są już konsekwentnie białe. Dodatkowo kuchnię ożywiają małe kafelki ze wzorem, które położono na podłodze. Kształt gwiazdek czy może dla bardziej romantycznych osób - kwiatuszków ;) - subtelnie zdobi całość. Zamiast obudowanej wyspy ustawiono na środku drewniany stół z czarnym blatem. Szufladki i półka pomagają zorganizować przechowywanie w kuchni.

W aranżacji kuchni zdecydowano się na białe szafki o tradycyjnej postaci i prostych uchwytach. Tym jednak, co urozmaica...
Kuchnia before (53747)
+ pokaż całość

Drewniany stół jako wyspa kuchenna pięknie prezentuje się na białym tle, prawda? :) Dużo daje też czarny blat, który zdecydowanie przełamuje jasną kolorystykę. Wnętrze ma dostęp do sporej ilości naturalnego światła. Są tu przynajmniej dwa okna, a metraż jest niemały, więc jasna poświata dociera w każdy kąt. Trzy półki na ścianie właśnie pomiędzy dwoma oknami prezentują głównie dekoracyjne elementy wyposażenia. Wiklinowy koszyk i drewniane tacki pięknie komponują się z wyspą.

Drewniany stół jako wyspa kuchenna pięknie prezentuje się na białym tle. Dużo daje też czarny blat, który zdecydowanie...

Kuchnia łączy się bezpośrednio z jadalnią, którą urządzono w dalszej części wnętrza. Również i ta strefa jest rozświetlona, a jej dodatkowy atut stanowi ładny widok za oknem. Spożywanie śniadań i obiadów, szczególnie wiosną i latem, na pewno jest tu niesamowicie przyjemne :) Do jadalni wybrano biały okrągły stolik na jednej nodze. Ma dość nowoczesny kształt, więc lekko kontrastuje z bardziej tradycyjnym wystrojem wokół. Drewniane krzesła dopasowano do kuchennej wyspy. W rogu pomieszczenia, zamiast następnych krzeseł, właściciele zbudowali narożne siedzisko. Sprawdza się jako dodatkowe miejsce do siedzenia przy stole lub leżanka w oknie, czyli patent, który bardzo lubimy na Lovingit :) Spójrzcie jak nieco ponuro wyglądała jadalnia before. To oczywiście też kwestia światła i gorszego zdjęcia, ale bez dwóch zdań poprzednia aranżacja na tle nowej prezentowała się po prostu... nudno.

Kuchnia łączy się bezpośrednio z jadalnią, którą urządzono w dalszej części wnętrza. Wybrano do niej biały okrągły...
Jadalnia before (53750)

Jeśli przyjrzycie się dobrze, zauważycie, że stolik w jadalni ma blat z marmuru! To niesamowicie podnosi elegancję we wnętrzu i tworzy eklektyczny charakter aranżacji. W jadalnianych czterech kątach zadbano też o dużą spójność i konsekwencję - drewniana deska pasuje do krzeseł, a złocona tacka harmonijnie współgra z kamiennym blatem. Lekki wzór na podłodze urozmaica wystrój, a białe szafki w tle stanowią bardzo neutralną bazę. Jak podoba Wam się całe before & after kuchni i jadalni? Loving it? :)

Warto zauważyć, że stolik w jadalni ma blat z marmuru. To niesamowicie podnosi elegancję we wnętrzu i tworzy...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit