Przestronne i wysokie mieszkanie z pięknymi dodatkami w biało-czarnej palecie barw

Czymś cudownym dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić, po prostu zakochałam się w tym mieszkaniu! Nie należy do wielkich, bo ma 70 m2, ale zdaje się być znacznie przestronniejsze :) To wszystko zasługa dużej wysokości, szczególnie części dziennej z salonem i gabinetem ulokowanym pod schodami. Rozgośćcie się, mam nadzieję, że czymś się zainspirujecie, a jeśli tak, dajcie znać czym :) Imponujący pokój dzienny jest w rzeczywistości dość wąski, jednak dzięki sporej wysokości wcale się tego nie odczuwa. Wrażenie mogą sprawiać bardzo duże okna o pięknym zaokrąglonym kształcie. To właśnie one oraz podstawowa barwa bieli tak przyjemnie rozjaśniają całe wnętrze. Wygodna sofa narożnikowa oraz fotel-leżanka zostały ozdobione wieloma poduszkami, niektóre są ze wzorem i mają bardziej nasycone kolory. Różnorodne pledy potęgują przytulność aranżacji, a doniczkowe kwiaty czy eleganckie świeczniki z równą mocą dekorują pokój.

Imponujący salon jest w rzeczywistości dość wąski, jednak dzięki sporej wysokości wcale się tego nie odczuwa. Wrażenie...
Duże okna oraz podstawowa barwa bieli przyjemnie rozjaśniają cały salon. Wygodna sofa narożnikowa oraz fotel-leżanka...

Dużą przestrzeń na ścianie nad sofą wykorzystano na dekorację równie imponującą pod względem wielkości panoramą Nowego Jorku. Z tej perspektywy dobrze widać potencjał wnętrza i aranżacyjne pole do popisu. Warto pamiętać, że przy takiej przestrzeni wszelkie meble czy dodatki nie powinny być zbyt drobne, bo zginą w takim otoczeniu, a nawet mogą nieładnie zaburzać proporcje. Nie dziwi więc wcale wielkość telewizora naprzeciw sofy :)

Dużą przestrzeń na ścianie nad sofą wykorzystano na dekorację równie imponującą pod względem wielkości panoramą Nowego...
Z perspektywy schodów salon wygląda imponująco. Białą przestrzeń ozdobiono wieloma dodatkami. Szczególną rolę w...
+ pokaż całość

Po drugiej stronie salonu znajdują się schody prowadzące na górę, do dalszej części dziennej domu oraz sypialni. Ich forma w zaskakująco lekki sposób wpisuje się w wystrój pokoju. Szklana balustrada dodaje nowoczesności, a drewno w połączeniu z czernią zdecydowanie dekorują całe wnętrze. W ciekawym miejscu wygospodarowano także miejsce na mały domowy gabinet. Biurko schowane pod schodami nie jest duże, ale nadaje się do pisania bądź czytania, tym bardziej, że zadbano tutaj o odpowiednie oświetlenie tej strefy.

Po drugiej stronie salonu znajdują się schody prowadzące na górę. Ich forma w zaskakująco lekki sposób wpisuje się w...
Biurko schowane pod schodami nie jest duże, ale nadaje się do pracy. Zadbano tutaj o odpowiednie oświetlenie tej...

Na górze znajduje się całkiem przestronna kuchnia urządzona całkowicie w bieli. Po jednej stronie postawiono na zabudowę tradycyjnymi szafkami, a po drugiej mamy małą jadalnię z wysokim blatem i stołkami barowymi. Oryginalna lampa wisząca dekoruje dość spokojne wnętrze i przyciąga wzrok swoim fantazyjnym kształtem. Klasyczne uchwyty od szuflad i szafek czy szary blat wpisują się w elegancki charakter kuchni. Jasna podłoga z desek dodaje z kolei subtelności i dodatkowo rozświetla całość.

Całkiem przestronną kuchnię urządzono całkowicie w bieli. Po jednej stronie postawiono na zabudowę tradycyjnymi...
Klasyczne uchwyty od szuflad i szafek czy szary blat wpisują się w elegancki charakter kuchni. Jasna podłoga z desek...

Sypialnia, zwłaszcza w porównaniu do salonu, wydaje się mała ;) Ale jest tu dość miejsca, by swobodnie się poruszać, a poza tym znalazły się tu także wąskie szafki i stojący na nich telewizor. Aranżacja również opiera się na bieli, przełamanej w kilku miejscach delikatnymi dodatkami. Jak spodobało się Wam w tym mieszkaniu?

W sypialni znalazły się wąskie szafki i stojący na nich telewizor. Aranżacja opiera się na bieli, przełamanej w kilku...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.