Przestronny dom o powierzchni 200 m2 urządzony w eklektycznym stylu

Miałam ostatnio chęć na coś eklektycznego... Znalazłam więc ten oryginalny i na pewno efektowny dom, który może Was w wielu miejscach zainteresować ;) Zobaczycie, jak z pomysłem oraz twardym charakterm zaaranżować kuchnię, jadalnię, salon czy sypialnię. W kuchni znajdujemy kilka charakterystycznych elementów wyposażenia oraz rozwiązań. Błękitna lodówka SMEGa zdaje się wprowadzać tu bardziej subtelną aurę, natomiast pozostałe przedmioty wyraźnie dominują we wnętrzu. Białe szafki i drewniane blaty kojarzą się ze stylem skandynawskim. Wrażenie może robić także duży podwójny piekarnik, na pewno szybciej tam przygotowuje się kolację dla dziesięciu osób niż przy tradycyjnym piecyku ;) Na ścianie zastosowano białe kafelki połączone czarną fugą.

W kuchni znajduje się kilka charakterystycznych elementów wyposażenia oraz rozwiązań. Błękitna lodówka SMEGa zdaje się...

Całkowicie białe wnętrze przeznaczono na jadalnię. Drewniane meble i obudowa kominka w ciemnym odcieniu wyraźnie ożywiają pomieszczenie, a jednocześnie zaznaczają naturalny charakter. Pięknie przy tym komponują się z zielonymi roślinami w donicach i wazonach. By podkreślić eklektyczny styl aranżacji, właściciele wybrali do jadalni różne krzesła w odcieniach błękitu i zgaszonej mięty oraz żółci. Po drugiej stronie wnętrza znajdują się drzwi prowadzące do wysokiego przedpokoju. Biały regał z szafką pozwala przechowywać kuchenne akcesoria i artykuły spożywcze, ładnie je przy tym eksponując.

Całkowicie białe wnętrze przeznaczono na jadalnię. Drewniane meble i obudowa kominka w ciemnym odcieniu wyraźnie...

Biały regał z szafką pozwala przechowywać kuchenne akcesoria i artykuły spożywcze, ładnie je przy tym eksponując....

+ pokaż całość

W salonie za to króluje czerwona cegła :) Całe wnętrze ma dość industrialne cechy, jednak nie brakuje tu różnorodnych elementów, które w całości dają eklektyczny wyraz. Skórzane fotele prezentują się poważnie i stylowo. Zestawiono z nimi ręcznie robiony stolik kawowy z surowego drewna, z którym komponują się drewniane belki pod sufitem. W głębi widać jeszcze mniejszy stoliczek z kolorowymi krzesłami, może to dobre miejsce, aby zagrać partię szachów ;) Pod tą ścianą ustawiono też bardzo duże litery, które w ciekawy sposób ozdabiają wnętrze! Zwróćcie też uwagę na to, jak regał utworzony we wnęce idealnie pasuje do salonowych mebli :)

W salonie króluje czerwona cegła, którą wyłożono całą ścianę. Całe wnętrze ma dość industrialne cechy, jednak nie...

Pod ścianą z czerwonych cegieł ustawiono bardzo duże litery, które w ciekawy sposób ozdabiają wnętrze. Regał utworzony...

Schody w aranżacji domu wybrano czarne, idealnie pasują więc do ogólnego charakteru i podkreślają zdecydowaną osobowość właścicieli. Naturalne elementy drewna w postaci podłogi czy belek pod sufitem wprowadzają pewnego rodzaju przytulność do wnętrza. Mocne kontrasty, szczególnie pomiędzy wspomnianą czernią a bielą w niektórych pomieszczeniach, na podobnej zasadzie podkreślają indywidualizm i prezentują się po prostu oryginalnie.

Schody w aranżacji domu wybrano czarne, idealnie pasują więc do ogólnego charakteru i podkreślają zdecydowaną osobowość...

W sypialni zastosowano białe deski na podłodze, białą ścianę, pościel, niektóre dodatki... Silnie z nimi kontrastuje ściana za łóżkiem w ciemniejszym kolorze, a wezgłowie i półki w regale z masywnych desek czy belki pod sufitem ocieplają nieco aranżację.

Mocny kontrast pomiędzy czernią a bielą w sypialni podkreśla indywidualizm i prezentuje się oryginalnie. Deski na...

W sypialni zastosowano wiele białych elementów, jak np. deski na podłodze, białą ścianę, pościel czy niektóre dodatki....

Warto jeszcze zajrzeć do garderoby, którą zorganizowano pod jedną ze ścian w sypialni. Masywne drewno wyznacza cały charakter tej części wnętrza i wdzięcznie komponuje się ze śnieżną bielą. Wszystkie ubrania wiszą ułożone kolorystycznie, a pod nimi i na półkach nad nimi wygospodarowano miejsce na całkiem sporą liczbę par butów. Jak Wam się tutaj podoba? :)

Garderobę zorganizowano pod jedną ze ścian w sypialni. Masywne drewno wyznacza cały charakter tej części wnętrza i...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit