Przytulne pastelowe mieszkanie z pięknym tarasem z polskiej pracowni :)

Spokojna aranżacja sypialni ma w sobie wiele ciekawych elementów :) Wystarczy spojrzeć na ścianę za łóżkiem. Wyłożono ją białymi cegłami, które stanowią harmonijne nawiązanie do tych w kuchni. Poza tym urozmaicają przestrzeń pokoju nocnego i podkreślają jego ciepły klimat. Sama aranżacja łóżka także wygląda interesująco. Błękitna rama z miękkim obiciem tworzy naprawdę przytulne warunki. Zabudowana szafa ma bardzo ciekawy wygląd. Drewniane drzwiczki z siwymi prześwitami dodają wnętrzu uroku i wnoszą do niego nieco romantyczny, naturalny klimat.

Spokojna aranżacja sypialni ma w sobie wiele ciekawych elementów. Wystarczy spojrzeć na ścianę za łóżkiem. Wyłożono ją...
Zabudowana szafa w sypialni ma bardzo ciekawy wygląd. Drewniane drzwiczki z siwymi prześwitami dodają wnętrzu uroku....

W sypialni postawiono także małą toaletkę. Prostokątne lustro w szarej ramie pięknie prezentuje się samo w sobie. Harmonijnie współgra także z innymi szarymi dodatkami, np. lampką czy poduszkami na łóżku. Można w nim też odnaleźć nawiązanie do wyjątkowych drzwi od szafy. Te elementy sprawiają, że naturalna i spokojna aranżacja sypialni ma w sobie wiele uroku. 

W sypialni postawiono małą toaletkę. Prostokątne lustro w szarej ramie, które nad nią wisi, pięknie się prezentuje....


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.